Ubezpieczenie turystyczne w Uniqa TU S.A.

Oblicz składkę »

Wszystko o ubezpieczeniu turystycznym w Uniqa plus: kalkulator składki ubezpieczenia i możliwość zakupu przez internet!

Kalkulator OC AXA Direct Ubezpieczenie podróżne AXA z polisą do 250 tys. euro. Zamów online i ciesz się bezpiecznym wyjazdem!

   

Skorzystaj z kalkulatora i oblicz, za ile możesz mieć ubezpieczenie turystyczne. Zaznacz gdzie, na jak długo i w ile osób jedziesz oraz jakiej ochrony oczekujesz i zobacz oferty. Możesz porównać propozycje Uniqa TU S.A., SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. oraz TU INTER Polska S.A. Wybierz najlepszą dla siebie ofertę i kup wygodnie i bez pośredników przez internet!

Ubezpieczenie turystyczne w Uniqa

Uniqa oferuje ubezpieczenie podróży turystycznej w pakietach. Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Ubezpieczenie turystyczne w Uniqa można kupić w wariantach podstawowym i rozszerzonym, jako ubezpieczenie indywidualne lub rodzinne, a także o różnorodnym zakresie: na Europę oraz na cały świat.

W zależności od wariantu ubezpieczenie turystyczne w Uniqa może obejmować ubezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie specjalnych kosztów podróży powrotnej, ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie NNW. Ubezpieczyć można się także od odpowiedzialności cywilnej oraz od dodatkowych kosztów dojazdu. W wariancie rozszerzonym ubezpieczeniem turystycznym Uniqa objęte są również koszty odstąpienia od podróży.

Uniqa oferuje również ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Ubezpieczenie to może zostać zawarte jako indywidualne, rodzinne lub zbiorowe. Dostępne są dwa warianty tego ubezpieczenia. W zależności od wariantu ubezpieczenie może obejmować koszty leczenia powstałe wskutek nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, nagłego zaostrzenia przewlekłej choroby, niespodziewanych powikłań ciąży, a także porodu, który nastąpił co najmniej 2 miesiące przed planowanym terminem.

Zaletami ubezpieczenia turystycznego w Uniqa jest możliwość dopasowania zakresu ochrony do Twoich potrzeb oraz specjalne zniżki: dla młodzieży szkolnej i akademickiej oraz dla wyjazdów rodzinnych i zbiorowych. Dużym udogodnieniem jest również możliwość wyliczenia składki i zakupu ubezpieczenia przez internet.

Oblicz składkę Twojego ubezpieczenia turystycznego! Porównaj oferty, wybierz najlepszą i kup wygodnie przez internet!