Ubezpieczenie turystyczne w SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Oblicz składkę »

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. ubezpieczenie turystyczne: oblicz składkę i kup wygodnie przez internet! Wszystko o ubezpieczeniu turystycznym w Signal Iduna!

Kalkulator OC AXA Direct Ubezpieczenie podróżne AXA z polisą do 250 tys. euro. Zamów online i ciesz się bezpiecznym wyjazdem!

   

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń i oblicz Twoją składkę ubezpieczenia turystycznego. Wystarczy, że zaznaczysz gdzie jedziesz, kiedy i w ile osób oraz jakiej ochrony oczekujesz. Kalkulator wyświetli dopasowane do Twoich potrzeb oferty kilku firm, wraz ze składką ubezpieczenia. Porównaj oferty, wybierz najlepszą i kup szybko i wygodnie przez internet!

Ubezpieczenie turystyczne w SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna oferuje ubezpieczenie Signal Iduna Travel. Jego rodzaj możesz wybierać spośród 5 wariantów. Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Travel obejmuje między innymi koszty leczenia za granicą oraz ubezpieczenie bagażu podróżnego. Można ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. W ramach ubezpieczenia turystycznego Signal Iduna Travel jest także możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW. Z myślą o osobach aktywnie spędzających czas podróży, Signal Iduna przygotowała możliwość wykupienia ochrony ubezpieczeniowej obejmującej koszty leczenia i NNW związane z dodatkowym ryzykiem (praca za granicą, uprawianie jazdy konnej, myślistwa, nurkowanie z aparatem tlenowym, wyczynowe uprawianie sportów, branie udziału w zawodach, wyścigach, uprawianie sportów motorowych, powietrznych, wspinaczki wysokogórskiej, speleologii, a także następstwa chorób przewlekłych.) Przygotowano również specjalne ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI. Ubezpieczenie to obejmuje ochroną ryzyka związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa, narciarstwa wodnego i windsurfingu.

Zaletą ubezpieczenia turystycznego w Signal Iduna jest jego szeroki zakres, dzięki któremu najlepiej dopasujesz zakres ubezpieczenia i wybierzesz tylko potrzebne Ci opcje. Dużym udogodnieniem jest również możliwość samodzielnego obliczenia składki i zakupu ubezpieczenia turystycznego bez pośredników w internecie.

Sprawdź, za ile możesz mieć ubezpieczenie turystyczne w Signal Iduna! Skorzystaj z kalkulatora i oblicz składkę Twojego ubezpieczenia! Porównaj propozycje wybrane spośród oferty SIGNAL IDUNA Polska TU S.A., TU INTER Polska S.A., i UNIQA TU S.A. Wybierz najlepszą i kup wygodnie przez internet!