Ubezpieczenie turystyczne w mBanku

Oblicz składkę »

mBank przygotował bogatą ofertę ubezpieczeń turystycznych. Wybierając spośród wariantów można wybrać doskonale dopasowane ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne Go!Direct

Ubezpieczenie turystyczne Go!Direct stworzone zostało przez BRE Ubezpieczenia. Do jego największych zalet należą prosty zakup i możliwość rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej już 2 godziny po wypełnieniu wniosku.

Kalkulator OC AXA Direct Ubezpieczenie podróżne AXA z polisą do 250 tys. euro. Zamów online i ciesz się bezpiecznym wyjazdem!

mBank umożliwia wyliczenie składki ubezpieczenia turystycznego. Odbywa się to przez wypełnienie wniosku; trzeba zaznaczyć, że wypełnienie wniosku nie zobowiązuje do zakupu polisy. Wypełniony wniosek będzie zapisany w systemie mBanku przez 30 dni i w tym czasie można do niego powrócić, dokonywać zmian i zakupić ubezpieczenie turystyczne. Aby wyliczyć składkę ubezpieczenia turystycznego mBanku trzeba podać, gdzie wyjeżdżamy, w ile osób i na jak długo. Następnie wybieramy wariant ubezpieczenia turystycznego i sprawdzamy cenę. Co ważne, otrzymamy kilka ofert ubezpieczenia podróżnego, spośród nich możemy wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Po opłaceniu polisy za pomocą mTransferu, jej numer wysyłany jest do nas SMS-em, a dokument potwierdzający jej zawarcie – w postaci pliku PDF na nasz adres mailowy.

 


Ubezpieczenie turystyczne Go!Direct możemy zakupić w jednym z trzech wariantów: Minimum, Medium i Maksimum. Ubezpieczyć możemy się indywidualnie, jak i rodzinnie i grupowo. Dostępne opcje gwarantują ochronę ubezpieczeniową w Europie oraz krajach w basenie Morza Śródziemnego i na całym świecie. Ubezpieczenie turystyczne mBanku Go!Direct można rozszerzyć o amatorskie uprawianie sportów zimowych, nurkowanie z wszelkimi aparatami służącymi do oddychania pod wodą i wykonywanie pracy za granicą. Można także ubezpieczyć osoby trzecie, podając ich imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik

Ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik jest produktem Generali T.U. S.A. Można je wykupić już za 1,1 zł!

Składkę ubezpieczenia mPodróżnik można w prosty sposób obliczyć korzystając z kalkulatora ubezpieczenia, przy wypełnianiu wniosku. Należy podać gdzie chcemy wyjechać, w ile osób oraz na jak długo. Następnie wybieramy wariant ubezpieczenia i sprawdzamy jego cenę. Otrzymamy kilka ofert ubezpieczenia turystycznego, z których możemy wybrać najkorzystniejszą dla nas. Po opłaceniu składki za pomocą mTransferu Generali wysyła do nas SMSem nasz numer polisy w ciągu jednego dnia roboczego. Jest to wystarczający dowód na nasze ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik można zakupić w jednym z trzech wariantów: srebrnym, złotym oraz platynowym. Może ono obejmować 2 strefy: strefa A - państwa europejskie, kraje położone w basenie Morza Śródziemnego, w tym Wyspy Kanaryjskie oraz 
strefa B - wszystkie pozostałe kraje świata. Trzeba zaznaczyć, że wariant srebrny można wykupić tylko w strefie A.

Ubezpieczenie podróżne mPodróżnik można zakupić z dodatkową zniżką dla młodzieży uczącej się do 26 lat, rodzin oraz grup powyżej 10 osób. Za dodatkową, niewielką dopłatą można ubezpieczyć się w ramach ubezpieczenia turystycznego mPodróżnik od skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa. Ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik oferuje dosyć szeroki zakres ochrony. Ochroną ubezpieczeniową objęte są także kobiety w ciąży (do 7 miesiąca), oraz koszty ratownictwa oraz bierny udział w zamieszkach i rozruchach, zamachach stanu czy aktach terroru. Powstałe za granicą koszty powyżej 200 PLN zostają pokryte automatycznie i nie ma potrzeby wydatkowania własnych środków. Zaletą może być także zapewnienie o obsłudze w każdym szpitalu i u każdego lekarza na świecie – za pośrednictwem Centrum Pomocy Generali. Nie ma wyznaczonych placówek medycznych, do których musimy się zgłaszać. Ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik to także szeroki zakres pomocy "assistance".