Ubezpieczenie turystyczne w TU INTER Polska S.A.

Oblicz składkę »

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. oferuje wygodną możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego przez internet.

Kalkulator ubezpieczeń – oblicz składkę

TU INTER Polska S.A. daje również możliwość obliczenia składki ubezpieczenia turystycznego za pomocą kalkulatora ubezpieczeń – określasz w prosty sposób swoje potrzeby (gdzie jedziesz, na jak długo, w ile osób) i klikasz. Kalkulator ubezpieczenia wyświetla wysokość składki Twojego ubezpieczenia turystycznego w kilku firmach, w tym w TU INTER Polska S.A., jeśli ubezpieczenie o zakresie, jaki wybrałeś jest w tej firmie dostępne. Możesz porównać oferty ubezpieczenia między sobą i jeśli zdecydujesz się na zakup – kupić wygodnie przez internet.

Oblicz składkę Twojego ubezpieczenia turystycznego – porównaj oferty i kup najlepsze ubezpieczenie turystyczne korzystając z internetu!

Ubezpieczenie turystyczne w TU INTER Polska S.A.

Ubezpieczenie turystyczne, jakie proponuje TU INTER Polska S.A. – Inter Tour daje możliwość kompleksowej ochrony w czasie podróży oraz pobytu za granicą. Ubezpieczyć można zarówno pobyt wypoczynkowy jak i wyjazdy do pracy za granicę.

Inter Tour zapewnia pokrycie kosztów leczenia i hospitalizacji, gdy zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi. Kiedy będzie konieczne przewiezienie do kraju stałego pobytu w ramach ubezpieczenia Inter Tour uzyskasz zwrot kosztów także za przewiezienie wraz z Tobą Twoich dzieci. Kiedy Twoja hospitalizacja za granicą będzie trwać dłużej niż 10 dni, a stan zdrowia zagraża Twojemu życiu, w ramach ubezpieczenia turystycznego TU INTER Polska S.A. pokryje koszty wizyty bliskiej Ci osoby. INTER pomoże również w kontynuacji podróży oraz zapewni opiekę nad nieletnimi dziećmi. W ramach ubezpieczenia oc Inter pokryje koszty pomocy prawnej, gdy wejdziesz w konflikt z miejscowym prawem za granicą (aby tak się stało stawiane zarzuty muszą dotyczyć odpowiedzialności cywilnej). Ubezpieczenie turystyczne Inter Tour to także ubezpieczenie na wypadek kradzieży.

Zaletami ubezpieczenia turystycznego w TU INTER Polska S.A. są przede wszystkim możliwość dowolnej konfiguracji zakresu ubezpieczenia, tak abyś najlepiej dopasował ubezpieczenie turystyczne do swoich potrzeb. Dużym udogodnieniem jest także możliwość szybkiego i wygodnego zakupu ubezpieczenia turystycznego TU INTER Polska S.A. przez internet. 

Oblicz składkę Twojego ubezpieczenia turystycznego, porównaj oferty różnych firm (TU INTER Polska S.A., SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.). Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami ubezpieczenia i kup szybko i wygodnie przez internet!