Ubezpieczenie turystyczne w Allianz

Oblicz składkę »

Allianz przygotował ofertę ubezpieczenia dla wyjeżdżających za granicę, nie tylko w celach turystycznych.

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter – bo taką produkt nosi nazwę – charakteryzuje się dużą elastycznością. Skierowane zostało do osób, które odbywają częste i krótkie wyjazdy w ciągu roku, przebywają krótko lub stale za granicą, są pracownikami firm, które organizują w ciągu roku wielokrotne, służbowe wyjazdy zagraniczne lub są klientami biur podróży.

Kalkulator OC AXA Direct Ubezpieczenie podróżne AXA z polisą do 250 tys. euro. Zamów online i ciesz się bezpiecznym wyjazdem!

Ubezpieczenie turystyczne Globtroter może obejmować pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży, ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków (tzw. NNW) związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub rzeczy zabezpieczającej przed skutkami finansowymi związanymi z naprawieniem szkody wyrządzonej drugiej osobie, ubezpieczenie ryzyka utraty i opóźnienia bagażu podróżnego, ubezpieczenie ryzyka odwołania imprezy przed wyjazdem lub rezygnacji z imprezy w trakcie jej trwania, zawierane z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych, ubezpieczenie sprzętu sportowego, a także pokrycie kosztów anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów anulowania biletu lotniczego. 

W ramach ubezpieczenia turystycznego Globtroter można korzystać z pomocy Centrum Operacyjnego Assistance, a także z konsultować się telefonicznie z operatorami i lekarzami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Ubezpieczenie gwarantuje też dostęp do pełnego zakresu usług medycznych. Koszty pomocy pokrywa Allianz – nie trzeba wydawać pieniędzy z własnej kieszeni. Ubezpieczeniem mogą być objęte zarówno osoby indywidualne, jak i rodziny oraz grupy.