Ubezpieczenie OC w Uniqa

Logo Uniqa

Polisa OC w Uniqa nie odbiega znacznie zakresem od tego typu ubezpieczeń. Warto jednak zaznaczyć, że wykupując ubezpieczenie OC w Uniqa otrzymamy bezpłatnie Zieloną Kartę oraz ubezpieczenie Mini Assistance.

Uniqa on-line ubezpieczenie oc

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Poruszanie się po stronie internetowej Uniqa nie sprawia większych trudności. Łatwo znaleźć wśród ubezpieczeń indywidualnych ubezpieczenia komunikacyjne i interesujące nas ubezpieczenie OC. Uniqa podaje najogólniejsze informuje o zasadach ubezpieczenia.

Co może nas przekonać do zakupu ubezpieczenia OC Uniqa, to oferowana niespotykanie wysoka zniżka na OC 80%. Jak informuje ubezpieczyciel, jej wysokość zależy m.in. od wieku i szkodowości klienta; marki, modelu i wieku pojazdu oraz zakresu ubezpieczenia (zniżka 10% za pakiet OC/AC/NNW).

Prócz tej zniżiżki, magnesem na klientów może być także gwarancja utrzymania ceny dla uczestników programu Uniqa Bonus Club w kolejnym roku.

Płatność za ubezpieczenie OC Uniqa można rozłożyć na raty.

Wypowiedzenie OC Uniqa

Jeżeli jesteś niezadowolony z OC Uniqa, to może czas pomyśleć, by wypowiedzieć umowę OC Uniqa? Zmień ubezpieczyciela!

Pobierz Wypowiedzenie OC Uniqa wzór

Tutaj przeczytasz kiedy można wypowiedzieć OC Uniqa oraz jak to zrobić: Jak wypowiedzieć OC?

Kalkulator OC Uniqa

Aby poznać wysokość składki ubezpieczenia OC w Uniqa należy skontaktować się z przedstawicielem. Zapowiedziano co prawda uruchomienie sprzedaży ubezpieczeń Uniqa online, jednak podana strona www nie działa. Niestety, nie ma też czegoś takiego jak kalkulator OC Uniqa, a jedynie element procesu zakupu ubezpieczenia przez internet. Szkoda to wielka, bo kalkulator Uniqa mogłby zyskać dodatkowych klientów. Dzięki niemu rzesze zainteresowanych moglyby poznać ceny OC AC Uniqa.

Wysokość składki oc Uniqa

Niejaką orientację co do cen ubezpieczenia OC w Uniqa daje wyszczególnienie czynników wpływających na wysokość składki ubezpieczenia OC. Są nimi: okres ubezpieczenia, strefa taryfowa, miejsce zamieszkania (siedziba) właściciela pojazdu, sposób płatności składki, rodzaj pojazdu, marka oraz modelu pojazdu, sposób wykorzystania pojazdu, okres eksploatacji pojazdu, wiek właściciela czy współwłaściciela pojazdu, pojemność silnika, ilość ubezpieczanych pojazdów, kontynuacja umowy ubezpieczenia, dotychczasowy przebieg ubezpieczenia, a także posiadanie innych ubezpieczeń w Grupie UNIQA oraz indywidualna ocena ryzyka. 
Uniqa informuje także o promocjach, jest ich kilka, a warunkiem, który powtarza się we wszystkich z nich jest ukończone 28 lat przez właściciela lub współwłaściciela pojazdu.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Placówki Uniqa