Ubezpieczenie OC w TUW

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych ma w swej ofercie także TUW. 

Ubezpieczenie OC TUW

Ubezpieczenie OC TUW obejmuje swoim zasięgiem terytorium Polski, krajów Unii Europejskiej, a także Chorwację, Islandię, Lichtenstein, Norwegię i Szwajcarię.
Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna posiadacza/kierującego pojazdem mechanicznym. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje szkody powstałe podczas ruchu pojazdu, przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu, bezpośrednio przy załadowaniu i rozładowaniu pojazdu oraz podczas zatrzymania, postoju lub garażowania.

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

Kalkulator OC TUW

Niestety, TUW nie daje możliwości samodzielnego wyliczenia swojej składki ubezpieczeniowej za pomocą kalkulatora OC, gdyż TUW nie udostępnia takiego narzędzia.

W ubezpieczeniu OC TUW

W cenie ubezpieczenia OC ubezpieczający otrzymuje ubezpieczenie Assistance w wariancie Standard. Dzięki niemu kierowca otrzyma pomoc w razie wypadku w odległości powyżej 25 km od miejsca zamieszkania posiadacza pojazdu. Otrzyma pomoc informacyjną, holowanie lub transport bądź naprawę na miejscu zdarzenia.

Placówki TUW