Ubezpieczenie OC w mBanku

Ubezpieczenie OC w mBanku można nabyć w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Są to oferty 7 ubezpieczycieli zebrane w jednym miejscu. mBank udostępnia oferty m. in. BRE Ubezpieczenia, Benefia, Hestia czy HDI Asekuracja.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

 mBank umożliwia wygodne i szybkie wyliczenie składki ubezpieczenia OC, przy pomocy kalkulatora OC. Jako pierwszy w Polsce, mBank oferuje możliwość poznania i porównania oferty kilku firm ubezpieczeniowych w zakresie OC, AC i ubezpieczeń dodatkowych przy pomocy jednego wniosku. Zakup ubezpieczenia OC w mBanku odbywa się za pośrednictwem internetu i trwa od 3 do 5 dni, w zależności od tego czy jesteśmy już klientem mBanku i posiadamy eKONTO. Jeśli go nie mamy, przed zakupem ubezpieczenia w mBanku musimy założyć bezpłatne eKONTO.

 

Niezadowolony z OC mBank? Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC mBank (wzór)

Tutaj przeczytasz Jak wypowiedzieć OC? 

 

 

Składka za ubezpieczenie OC zakupione za pośrednictwem mBanku może zostać rozłożona na raty. Możliwe jest przeniesienie zniżek za bezszkodową jazdę. Zakup polisy OC w mBanku możliwy jest nawet z półrocznym wyprzedzeniem.
W ramach oferty mBanku można zakupić ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance, a także ubezpieczenie ochrony prawnej, trwałej niezdolności do pracy czy pobytu w szpitalu.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie