Ubezpieczenie OC w PTU.

Ubezpieczenia oc ma w swej ofercie również Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S. A.

UWAGA!

Od 2013 roku PTU S.A. zostało przekształcone w Gothaer TU S.A. Tutaj można znaleźć informacje na temat OC Gothaer

 

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

 

Czy da się wyliczyć składkę oc i poznać ceny ubezpieczenia oc w PTU korzystając ze strony www? Niestety, nie. Nie zdobędziemy też, korzystając z tego medium, żadnych konkretnych informacji na temat ubezpieczeń oc w PTU.

 

Ubezpieczyciel, po zapoznaniu z ogólnymi warunkami ubezpieczenia przekonuje, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie oc właśnie w PTU. Ma do tego skłonić m. in. gratisowe przy rocznym ubezpieczeniu oc ubezpieczenie PTU Assistance I, w ramach którego świadczone są usługi assistance w zakresie pomocy technicznej (drobna naprawa na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu) oraz pomocy informacyjnej. PTU oferuje również zniżki tym większe, im dłużej korzysta się z ubezpieczenia oc w PTU S.A. Możliwe są także dodatkowe zniżki, udzielane m. in. za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia (już po roku), jednorazową opłatę składki, za wiek posiadacza pojazdu powyżej 40 lat, a także za wiek pojazdu.

Kalkulator OC PTU

Na stronie nie ma kalkulatora składek. Aby poznać ceny ubezpieczenia oc w PTU S. A. należy skontaktować się z przedstawicielem lub korzystając z formularza kontaktowego na głównej stronie zapytać doradcę.

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.