Ubezpieczenie OC w PTU.

Ubezpieczenia oc ma w swej ofercie również Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S. A.

UWAGA!

Od 2013 roku PTU S.A. zostało przekształcone w Gothaer TU S.A. Tutaj można znaleźć informacje na temat OC Gothaer

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

 

Czy da się wyliczyć składkę oc i poznać ceny ubezpieczenia oc w PTU korzystając ze strony www? Niestety, nie. Nie zdobędziemy też, korzystając z tego medium, żadnych konkretnych informacji na temat ubezpieczeń oc w PTU.

 

Ubezpieczyciel, po zapoznaniu z ogólnymi warunkami ubezpieczenia przekonuje, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie oc właśnie w PTU. Ma do tego skłonić m. in. gratisowe przy rocznym ubezpieczeniu oc ubezpieczenie PTU Assistance I, w ramach którego świadczone są usługi assistance w zakresie pomocy technicznej (drobna naprawa na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu) oraz pomocy informacyjnej. PTU oferuje również zniżki tym większe, im dłużej korzysta się z ubezpieczenia oc w PTU S.A. Możliwe są także dodatkowe zniżki, udzielane m. in. za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia (już po roku), jednorazową opłatę składki, za wiek posiadacza pojazdu powyżej 40 lat, a także za wiek pojazdu.

Kalkulator OC PTU

Na stronie nie ma kalkulatora składek. Aby poznać ceny ubezpieczenia oc w PTU S. A. należy skontaktować się z przedstawicielem lub korzystając z formularza kontaktowego na głównej stronie zapytać doradcę.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie