Ubezpieczenie OC w Link4

Oblicz składkę »

Logo Link4

Ubezpieczenie OC Link4 sprzedawane jest jako Pakiet OC Link4. W tym wypadku określanie zakup jako "pakiet" naprawdę ma sens. W cenie OC Link4 otrzymujemy bowiem nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale także ubezpieczenie Link4 Assistance Opony oraz Program Pomocy z Samochodem Zastępczym.

Dodatkowe ubezpieczenia to jednak nie jedyny atut ubezpieczenia OC Link4. Firma zapewnia dodatkowe 7% zniżki na OC Link4, jeśli zakupu ubezpieczenia samochodu Link4 dokona się przez internet, a pomoc na miejscu zdarzenia obiecuje już w 30 minut 

OC Link4 określane jest jako najlepsze OC na rynku (wg Polskiej Izby Motoryzacji, dane z 12 stycznia 2013 roku). Co sprawia, że ubezpieczenie OC Link4 jest tak wyjątkowe?

Ubezpieczenie OC Link4 zostało docenione jako najszerszy pakiet OC bez dodatkowych opłat. Ubezpieczenie to gwarantuje: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do 200 zł), holowanie pojazdu po wypadku do 100 km (niezależnie czy jesteśmy sprawcą, czy poszkodowanym), zapewnienie samochodu zastępczego do 3 dni w przypadku, gdy ubezpieczony pojazd uległ wypadkowi (także gdy jesteśmy sprawcą) lub został skradziony, pomoc w przypadku uszkodzenia opon (w tym: wymianę koła / naprawę na miejscu lub holowanie i pokrycie kosztów naprawy w warsztacie do 2 tys. zł), a także pomoc informacyjną oraz bezpłatnie Zieloną Kartę.

Ubezpieczenie OC Link4 można nabyć także w pakiecie razem z ubezpieczeniem AC - jest to Pakiet OC AC Link4.

Zobacz Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Link4 

Przykładowe składki OC Link4 

{reklama}

Korzystając z kalkulatora OC Link4 obliczyliśmy składki OC Link4 dla trzech przykładowych kierowców. Oto jak się kształtują ceny OC Link4:

Mieszkanka Oświęcimia, dwudziestopięciolatka z prawem jazdy od 2007 roku i trzydziestoprocentową zniżką na ubezpieczenie OC zapłaci za obowiązkowe ubezpieczenie swojego samochodu w link4 424,65 zł. Jeździ Oplem Corsą 1.2 z 2007 roku.

Za OC dla Audi A3 z 2003 roku 8L Attraction z silnikiem 1.9 TDI, mieszkaniec Świebodzina, trzydziestopięciolatek z sześćdziesięcioprocentową zniżką na OC i prawem jazdy od 1995 roku zapłaci w Link4 600,70 zł.

Ubezpieczenie OC dla Forda Mondeo kombi 2.0 TDCi z 2001 roku będzie kosztować w Link4 właściciela, czetrdziestolatka z Poznania, z prawem jazdy od 1990 roku i 50 procentową zniżką na OC 521,43 zł.

Wypowiedzenie OC Link4 

Jeżeli jesteś niezadowolony z OC Link4, możesz wypowiedzieć umowę OC Link4. Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Link4 wzór

Tutaj przeczytasz kiedy można wypowiedzieć OC Link4 i jak zrobić to zgodnie z prawem: Jak wypowiedzieć OC? 

Kalkulator OC Link4

By zorientować się, jak kształtuje się cena tak szerokiego pakietu OC wystarczy skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Link4. Jak zapewnia ubezpieczyciel, już w 60 sekund można poznać swoje składki OC Link4, po czym, pewnie w rownie ekspresowym tempie, przystąpić do zakupu ubezpieczenia (jeśli oczywiście wyliczone składki wydadzą się nam atrakcyjne).

Obsługa kalkulatora OC Link4 nie nastręcza żadnych problemów, jest to narzędzie intuicyjne i wygodne w obsłudze. Co doceniamy, to zawarcie wszyktich pytań formularza na jednej karcie, co oszczędza frustrującego klikania. Tutaj jeden kilk wystarczy, by poznać swoje składki ubezpieczeniowe.

Zniżki OC Link4

Link4 OC można kupić jako tanie OC, jeśli skorzysta się ze zniżki OC.

7% zniżki OC Link4 można dostać kupując ubezpieczenie samochodu Link4 przez internet.

Wpisując w kalkulator OC Link4 kod promocyjny Link4: link4taniej, można otrzymać dodatkowe 5% zniżki OC Link4. Czyli w sumie można mieć tańsze OC Link4 o 12%.

Ponadto Link4 honoruje zniżki OC za bezszkodową jazdę uzyskane u innych ubezpieczycieli.

Wybrane placówki Link4 w Polsce