Ubezpieczenie OC w Liberty Direct

Logo Liberty Direct

Tym razem przyjrzymy się ubezpieczeniom OC w Liberty Direct. Cena OC Liberty Direct może być, jak zapewnia się na stronie internetowej ubezpieczyciela, nawet do nawet do 30% niższa niż u tradycyjnych ubezpieczycieli. 

Ubezpieczenie OC Liberty Direct

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

 

Ubezpieczenie komunikacyjne OC w Liberty Direct zakupić można przez internet lub telefonicznie. Ubezpieczenie samochodu Liberty Direct można wybrać spośród następujących pakietów: OC Liberty z Mini Assistance oraz Pakiet OC i AC Liberty Standard z Mini Assistance.

Co ważne, po wykupieniu ubezpieczenia OC w Liberty Direct ochrona ubezpieczeniowa nowego samochodu może zacząć się natychmiast po zakupie, a dla samochodów używanych już od godziny 00.00 następnego dnia.

Tym, czym jeszcze chwali się Liberty Direct to najwyższe na rynku limity kwotowe holowania pojazdów biorących udział w wypadku.

Kupując ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct, warto także zapoznać się z działem aktualne promocje Liberty Direct. Prezentowane są tam ciekawe zniżki OC AC Liberty Direct. Można dzieki temu zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia.

Wypowiedzenie OC Liberty Direct

Niezadowolony z OC Liberty Direct? Pamiętaj, że w określonych przypadkach możesz złożyć wypowiedzenie OC Liberty Direct - najczęściej, jeśli kończy Ci się umowa OC Liberty.

Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Liberty Direct wzór

Tutaj przeczytasz, kiedy można wypowiedzieć OC Liberty Direct oraz o tym, jak zrobić to zgodnie z prawem: Jak wypowiedzieć OC? 

Przykładowe składki OC Liberty Direct 

Korzystając z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Liberty Direct obliczyliśmy ceny OC dla trzech przykładowych kierowców. Oto rezultaty naszych kalkulacji:

Właścicielka Opla Corsy 1.2 z 2007 roku, dwudziestopięciolatka z Oświęcimia z trzydziestoprocentową zniżką na ubezpieczenie OC i prawem jazdy od 2007 roku zapłaci w Liberty Direct za OC dla swojego samochodu 497,97 zł, pod warunkiem jednak, że płatności dokona za pomocą karty kredytowej.

Ubezpieczenie OC dla Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku jego właściciel, trzydziestopięciolatek ze Świebodzina z sześćdziesięcioprocentową zniżką na OC kupi OC w Liberty Direct za 406,98 płacąc kartą kredytową.

Czterdziestoletni mieszkaniec Poznania, mający prawo jazdy od 1990 roku i pięćdziesięcioprocentową zniżkę na OC kupi ubezpieczenie OC Liberty dla swojego samochodu, Forda Mondeo III Kombi 2.0 TDCi z 2001 roku, za 528,50 zł, jeśli zapłaci kartą kredytową.

OC z Mini Assistance 

Według Liberty Direct zaleta ubezpieczenia OC w Liberty Direct to niska składka, nawet do 30% niższa niż u tradycyjnych ubezpieczycieli. Wykupując ubezpieczenie komunikacyjne w Liberty Direct otrzymujemy bez dodatkowych opłat serwis Mini Assistance. Zapewnia on pełną pomoc informacyjną oraz pomoc serwisową w przypadku kolizji na drodze: organizację i pokrycie kosztów zdarzeń takich jak: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego i holowanie pojazdu poszkodowanego.

OC z AC Standard z Mini Assistance

Ubezpieczenie OC w Liberty Direct można nabyć również wraz z ubezpieczeniem AC. Dodatkowo otrzymamy, jak z każdym ubezpieczeniem komunikacyjnym w Liberty Direct, serwis Mini Assistance. Więcej o ubezpieczeniu AC w Libety Direct czytaj w dziale AC. W przypadku tego pakietu Libety Direct również zapewnia o niskiej składce ubezpieczenia.

Zobacz Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Liberty Direct 

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct

Do wspomnianych wyżej ubezpieczeń komunikacyjnych, Liberty Direct proponuje rozszerzenie ochrony ubezpieczeniowej o następujące pordukty:

- ubezpieczenie Premium Assistance

- ubezpieczenie NNW

- ubezpieczenie Opony Assistance

Dzięki temu, że ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Directnie są sprzedawane w szytwnych, z góry określonych pakietach oraz dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowych ubezpieczeń, mamy pewność, że płacimy tylko za taką ochronę jakiej dokładnie potrzebujemy.

Kalkulator OC Liberty Direct

Na stronie Liberty Direct, korzystając z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Liberty Direct, można obliczyć swoją składkę ubezpieczenia samochodu - czy to OC czy też OC z AC i ubezpieczeniami dodatkowymi. Wystarczy podać dane samochodu, który pragniemy ubezpieczyć, dane właściciela i sposób korzystania z pojazdu - czyli to, co zwykle bierze się pod uwagę podczas wyliczania składki ubezpieczeniowej.

Jeśli okaże się, że składka OC Liberty, którą otrzymaliśmy w wyniku kalkulacji jest propozycją atrakcyjną cenowo, możemy kupic ubezpieczenie samochodu Liberty Direct przez internet.

Składki ubezpieczeń w Liberty Direct można płacić jednorazowo lub rozłożyć płatność za OC Liberty na 2 raty, albo też kupić OC na 4 raty albo OC na 12 rat. Polisę OC w Liberty Direct można opłacać za pobraniem, przelewem, kartą lub poleceniem zapłaty.

Zniżki OC Liberty Direct

A za co przyznaje zniżki OC Liberty Direct? Za wiele rzeczy, począwszy od urodzin!

10% zniżki OC Liberty Direct można otrzymać z okazji urodzin. 5% zniżki OC Liberty Direct daje za zakup kartą kredytową, podobnie jak za zakup ubezpieczenia samochodu przez internet - także 5% zniżki na ubezpieczenie OC.

Fanom akcji „Bezpieczny Mały Pasażer” Liberty Direct oferuje 10% zniżki na pakiet OC + AC Standard. Zniżka dostępna jest po podaniu kodu dostępnego na www.facebook.com/BezpiecznyMalyPasazer. Promocja ta trwa do 21.07.2013 roku.

Ubezpieczenie OC AC Liberty ze zniżką można także mieć dzięki znajomym. jeśli przy zakupie powołasz się na znajomego, który ma ubezpieczenie w Libery Direct i podasz jego numer polisy podczas obliczania składki, dostaniesz zniżkę: 50 zł przy zakupie pakietu OC oraz 100 zł zniżki przy zakupie pakietu OC+AC.

Zniżki OC Liberty możesz także dostać, jeśli sprzedajesz samochód i zgłosisz ten fakt Liberty Direct. Ubezpieczając swój kolejny samochód otrzymasz dodatkowe 5% zniżki na OC Liberty Direct.

Ponadto, jak to w wielu towarzystwach ubezpieczniowych bywa, ubezpieczając kolejne auto otrzymasz zniżki. W Liberty Direct otrzymasz zniżki OC na ubezpieczenie pojazdu w wysokości 5%.

 

Wybrane placówki Liberty Direct w Polsce