Ubezpieczenie OC w HDI Asekuracja

Logo HDI

Kolejnym ubezpieczycielem, u którego można nabyć polisę OC jest HDI Asekuracja. Na stronie internetowej można znaleźć między innymi informacje na temat ubezpieczenia OC HDI, które wynikają z Ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. Nr 124 poz 1152) z późniejszymi zmianami. 

Wypowiedzenie OC HDI Asekuracja 

Niezadowolony z OC HDI? Zmień ubezpieczyciela! Ważne, by pamiętac, by odpoweidnio wypowiedzieć umowę OC. Służymy pomocą informacyjną w tym zakresie. Oto darmowy wzór wypowiedzenia OC:

Pobierz Wypowiedzenie OC HDI wzór

Tutaj przeczytasz kiedy można wypowiedzieć OC HDI i jak to zrobić: Jak wypowiedzieć umowę OC?

Zniżki OC HDI Asekuracja

Do zakupu ubezpieczenia OC HDI Asekuracja przekonać mają zniżki OC HDI nawet do 60% za bezszkodową jazdę, a także inne, dodatkowe zniżki OC HDI: za zawarcie w HDI Autocasco, ubezpieczeń majątkowych, dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia w HDI, za liczbę miejsc w pojeździe oraz za jednorazowe opłacenie składki ubezpieczeniowej. HDI OC może być interesujcym wyborem, jeśli idzie o ubezpieczenia komunikacyjne.

Dodatkowo, posiadacz OC za dodatkową opłatą może nabyć ubezpieczenie Ochrony zniżki HDI za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.

Zobacz: OWU HDI AC 

Kalkulator OC HDI

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Aby poznać wysokość składki OC HDI Asekuracja należy skontaktować się z przedstawicielem lub użyć kalkulatora oc mbanku, na stronie można jedynie zapoznać się z czynnikami, które mają decydujący wpływ na wysokość składki OC. Nie ma czegoś takiego jak stricte kalkulator oc HDI. Dlatego też nie można samodzielnie obliczyć ceny OC HDI> Szkoda, bo licznik OC bardzo by się przydał zainteresowanym HDI OC.

Wpływ na ceny HDI OC ma między innymi rodzaj pojazdu, parametry techniczne samochodu i jego przeznaczenie, rodzaj i miejsce rejestracji, wiek posiadacza pojazdu, okres posiadania prawa jazdy przez posiadacza pojazdu i inne.

Składka OC HDI może być obniżona za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, wykupienie w ubezpieczenia AC HDI Asekuracja , a także zawarcie innych umów ubezpieczeń w HDI Asekuracja oraz jednorazową opłatę składki. Na podwyższenie ceny ubezpiecznia OC w HDI Asekuracja wpływa szkodowy przebieg ubezpieczenia, posiadanie prawa jazdy krócej niż rok, wiek niższy niż 25 lat, ratalna opłata składki ubezpieczenia OC oraz tzw ubezpieczenie ryzyk dodatkowych.

Warto zaznaczyć, że dla osób, które mają wykupione ubezpieczenie OC w HDI Asekuracja bez dodatkowych opłat wydawana jest Zielona Karta na okres ważności ubezpieczenia OC.

Kolejną wartą uwagi rzeczą jest fakt, iż według informacji na stronie www składka ubezpieczenia OC w HDI Asekuracja może zostać rozłożona na dwie równe raty, czyli można kupić OC HDI na 2 raty. Decydując się na zakup ubezpieczenia OC w tej firmie, trzeba więc liczyć się z większymi jednorazowymi wydatkami niż w firmach, które umożliwiają rozłożenie składek OC nawet na 12 rat.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie