Ubezpieczenie OC w Generali

Logo Generali

Generali to kolejna firma proponująca ubezpieczenie oc sprzedawane zarówno w tradycyjny sposób, jak i za pośrednictwem internetu. 

Ubezpieczenie OC Generali

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

 

Na stronie ubezpieczyciela możemy zapoznać się z rodzajami ubezpieczeń komunikacyjnych Generali. Jest wśród nich ubezpieczenie oc Generali. Firma zapewnia konkurencyjne ceny ubezpieczenia OC w Generali oraz informuje o zniżkach OC Generali dla osób, które bezszkodowo kontynuują umowę ubezpieczenia OC w Generali.

Brakuje informacji o możliwości rozłożenia płatności na raty. Szczegółowo natomiast zostają wyszczególnione sposoby zakupu polisy oc generali; można zrobić to zamawiając agenta, dzwoniąc najbliższego oddziału Generali lub na infolinię, a także odwiedzając oddział Generali lub jedną z agencji ubezpieczeniowych, które mają w ofercie ubezpieczenia Generali, w tym ubezpieczenie oc.

Wypowiedzenie OC Generali

Niezadowolony z OC Generali? Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Generali (wzór)

A kiedy można wypowiedzieć OC Generali? Tutaj się doweisz tego, oraz tego: Jak wypowiedzieć OC? 

Kalkulator OC Generali

Generali oferuje także na stronie kalkulator OC Generali. Dołącza tym samym do firm, które pozwalają w szybki i wygodny sposób poznać wysokość składki oc, a także ceny polisy ac i nnw.

Kalkulator oc Generali prowadzi na stronę serwisu Generali Direct i nie wymaga podania wielu danych, jedynie pojemność silnika samochodu, wiek właściciela, oraz kod pocztowy miejsca rejestracji pojazdu, a także zniżki czy zwyżka w ubezpieczeniu OC oraz ilość szkód w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Otrzymujemy w ten sposób orientacyjne wyliczenie stawki oc w Generali, z zaznaczeniem, że nie są one ofertą handlową w rozumieniu określonej ustawy. By poznać bardziej szczegółowe ceny oc w Generali trzeba wypełnić dosyć rozbudowany formularz.

Pakiety OC Generali

Na stronie Generali Direct możemy także zapoznać się z pakietami, w jakich można nabyć ubezpieczenie oc. Są to Pakiet Podstawowy oraz bardziej rozbudowany Pakiet Plus.

Pierwszy z nich zawiera ubezpiecznie OC oraz AC z udziałem własnym na poziomie 20% i z wykupioną amortyzacją części, a także ubezpieczenie Assistance w wariancie Standard oraz ubezpiecznie NNW. Na pakiet Plus składa się natomiast ubezpieczenie OC, AC z wykupionym udziałem własnym i z wykupioną amortyzacją części oraz tzw czerwoną kartą Generali, dzięki której odszkodowanie wpływa na kartę płatniczą w ciągu 48 godzin. Do tego pakietu należy także ubezpieczenie komunikacyjne Assistance w wariancie Lux.

Słowem podsumowania, plus dla Generali za kalkulator składek oc oraz za dobre informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych na stronie, minus – za dużą „orientacyjność” kalkulatora składek ubezpieczeń.

Prócz ubezpieczenia OC, Generali oferuje także dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne - takie jak ubezpieczenie Autocasco, ubezpieczenie Assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu, ochrona prawna w ruchu drogowym czy ubezpieczenie autoszyby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tymi ubezpieczeniamu, tutaj moze zapoznać sie z nimi szczegółowo:

OWU AC Generali 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Placówki Generali