Ubezpieczenie OC w Compensa

Logo Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group ma w swojej ofercie ciekawe ubezpieczenie oc, o standardowych warunkach unikalnych na polskim rynku.

W niektórych przypadkach, kiedy poszukujemy na przykład ubezpieczenia oc z sumą gwarancyjną wyższą niż określone przez ustawę minimum, ubezpieczenie oc w Compensie może okazać się trafionym wyborem.

Wyskość składki OC w Compensie

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Nie wiemy natomiast, jak taka wielkość sumy gwarancyjnej wpływa na wysokość składki oc w Compensie i cenę polisy oc. Wart uwagi jest fakt, iż wykupując polisę oc w Compensie otrzymamy za darmo ubezpieczenie Zielonej Karty. 
Wspomniana już suma gwarancyjna ubezpieczenia oc w Compensie jest dwukrotnie wyższa od sumy gwarancyjnej określonej w ustawie i wynosi w przypadku szkody na osobie 3.000.000 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, a w przypadku szkody w mieniu - 600.000 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia.

Wypowiedzenie OC Compensa

Niezadowolony z OC Compensa? Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Compensa (wzór)

A kiedy można wypowiedzieć OC Compensa? Tutaj przeczytasz Jak wypowiedzieć umowę OC? 

Kalkulator OC Compensa

Na stronie internetowej Compensa Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group brakuje czegoś takiego jak kalkulator OC Compensa.

Jest natomiast informacja o czynnikach, jakie wpływają na wysokość składki oc Compensa. Są nimi: wiek posiadacza czy użytkownika pojazdu, rodzaj pojazdu, pojemność silnika, wiek pojazdu i miejsce jego zarejestrowania, indywidualny przebieg ubezpieczenia, a także kontynuacja ubezpieczenia oraz sposób płatności składki. Compensa OC byłoby bardziej artakcyjne gdyby miało swój własny licznik OC.

Zniżki OC Compensa

Na zniżki OC Compensa przy zakupie ubezpieczenia oc w Compensie mogą liczyć kobiety, które ukończyły 25 rok życia. Compensa przewiduje także zniżki OC dla pracowników administracji państwowej i samorządowej, a także dla osob w wieku powyżej 40 lat.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Placówki Compensa