Ubezpieczenie OC w Benefia

Logo Benefia

Benefia to kolejna firma ubezpieczeniowa proponująca ubezpieczenie oc, której większościowym akcjonariuszem, podobnie jak w przypadku Compensy czy InterRisk jest Vienna Insurance Group.

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Na stronie internetowej Benefii nie ma szczegółowych informacji o oferowanym przez tę firmę ubezpieczeniu oc. Znaleźć można jedynie ogólne informacje, wynikające z ustawy o ubezpieczeniach, jaka obowiązuje wszystkich ubezpieczycieli mających w swej ofercie ubezpieczenie oc. Aby poznać szczegóły, należy skontaktować się z przedstawicielem; dostępna jest wygodna wyszukiwarka.

Wysokość składki OC Benefia

Benefia jednak umożliwia wyliczenie składki OC Benefia i zakup polisy oc przez internet. Można zrobić to za pośrednictwem serwisu Benefia24.

Można znaleźć tam, jak przekonuje ubezpieczyciel, tanie ubezpieczenia wszystkiego, co dla nas najcenniejsze, w tym także – w dziale eMoto – tanie ubezpieczenia oc. Dowiadujemy się, że ubezpieczenie oc Benefia można nabyć zarówno w pakiecie, wraz z ubezpieczeniem AC, NNW i ASS, jak i jako osobny produkt. Składka OC Benefia może być zapłacona jednorazowo lub rozłożona na dwie raty OC. Udogodnieniem, szczególnie dla zapominalskich, może być usługa przypominania o terminie zapłaty raty przez SMS lub emaila.

Do zalet ubezpieczenia OC Benefia 24 zaliczają się prostota i szybkość transakcji, oszczęność czasu oraz tanie OC, które może być jeszcze tańsze, jeśli nabędziemy je w pakiecie.

Wypowiedzenie OC Benefia

Niezadowolony z OC Benefia? Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Benefia (wzór)

Tutaj przeczytasz kiedy można wypowiedzieć OC Benefia i Jak wypowiedzieć umowę OC? 

Kalkulator OC Benefia

Benefia24 udostępnia także kalkulator OC Benefia, można za jego pomocą w kilka minut wyliczyć ceny OC AC Benefia.

Co ważne, przeprowadzenie kalkulacji nie wymaga podawania danych osobowych. Po zakończeniu korzystania z kalkulatora składki Benefia można wysłać uzyskane informacje na swego maila. Jeśli odpowiadają nam warunki, możemy przejść do zakupu polisy Benefia. Procedura zakupu jest również szczegółowo opisana, więc nikt nie powinien mieć problemu z zakupem oc przez internet.

Podsumowując, Benefia w interesujący sposób rozbiła swoje kanały sprzedaży ubezpieczeń oc, tak, że klienci o różnych wymaganiach mogą być usatysfakcjonowani. Serwis Benefia24 cechuje się przejrzystością i łatwością poruszania się. Jego atutem jest kalkulator składek, pozwalający w szybki sposób poznać, ile musielibyśmy zapłacić w tej firmie za ubezpieczenie oc.

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne Benefia

Prócz obowiązkowego OC, na stronie Benefia 24 można kupić także dobrowlne ubezpieczenia komunikacyjne, takie jak:

-  Autocasco Benefia - zobacz OWU AC Benefia

- NNW Benefia - zobacz OWU NNW Benefia

- Assistance Benefia - zobacz OWU Assistance Benefia

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie