Ubezpieczenie OC w Allianz Direct

Oblicz składkę »

Logo Allianz Direct

Ubezpieczenie oc można nabyć także w Allianz Direct. Dzięki interesującej ofercie, która jednocześnie jest szeroka i zarazem elastyczna, nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą odpowiednie dla siebie ubezpieczenie samochodu.


Na stronie internetowej Allianz Direct można znaleźć bardzo wiele informacji, mimo to poruszanie się po niej nie stanowi problemu. Bez trudu znajdziemy wszystkie, nawet szczegółowe informacje o ubezpieczenie oc w Allianz Direct, a także, dzięki dostępności narzędzia, jakim jest kalkulator OC Allianz, poznamy ceny oc w Allianz Direct już w kilka minut - jeśli zdecydujemy się dokonać kalkulacji składki OC Allianz.

Sprawdź składkę w Allianz Direct

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Za ubezpieczenie komunikacyjne Allianz Direct można zapłacić w jednej, dwóch lub w trzech ratach. Można kupić OC Allianz na 2 raty, ale także OC Allianz na 4 raty.

Ubezpieczenie samochodu Allianz można nabyć z sześćdziesięciodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu możemy załapać się na regularne promocje, o jakich Allianz informuje na swojej stronie. Więcej o aktualnych promocjach na ubezpieczenia Allianz można przeczytać w naszym serwisie w Aktualnościach.

Oceniając na podstawie internetowego kalkulatora OC Allianz Direct, możemy wymienić niektóre z aspektów, które wpływają na wysokość cen ubezpieczenia samochodu Allianz. Są to przede wszystkim rodzaj pojazdu, przynależność do strefy regionalnej, ale także oczywiście wiek posiadacza pojazdu i jego doświadczenie, zdobyte zniżki w innych towarzystwach ubezpieczeniowych, a także opłata składki w ratach oraz charakter użytkowania pojazdu. Jednak szczegółowe ceny OC Allianz może nam podać jedynie licznik OC.

Zalety OC Allianz 

Do swojego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla kierowców firma gratis dodaje Mini Car Assistance - ubezpieczenie zapewniające pomoc informacyjną w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze o stosunkowo szerokim zakresie, ubezpieczenie Informacja Prawna oraz ubezpieczenie Zielona Karta.

Warto także wiedzieć, że produkty ubezpieczeniowe Allianz OC zostały docenione przez ekspertów z dziedziny ubezpieczeń.

Zniżki OC Allianz Direct

Allianz Direct przekonuje do swego ubezpieczenia komunikacyjnego zapewnieniem o honorowaniu zniżki OC Allianz za bezszkodową jazdę, jaką kierowca nabył u poprzedniego ubezpieczyciela (nawet do 60%), a także dodatkowe zniżki OC Allianz Direct za kontunuację ubezpieczenia samochodu w Allianz - w wysokości do 5%.

Wypowiedzenie OC Allianz Direct

 

Niezadowolony z OC Allianz Direct? Zmień ubezpieczyciela! Pobierz Wypowiedzenie OC Allianz (wzór)

Tutaj przeczytasz kiedy można wypowiedzieć OC Allianz Direct oraz jak najlepiej to zrobić: Jak wypowiedzieć OC? 

Przykładowe składki OC Allianz Direct 

Korzystając z internetowego narzędzia, jakim jest kalkulator OC Allianz Direct wyliczyliśmy, ile za OC w Allianz Direct zapłacą trzej przykładowi kierowcy. Oto rezultaty naszych kalkulalacji:

Właścicielka Opla Corsy 1.2 z 2007 roku, dwudziestopięciolatka z Oświęcimia, mająca prawo jazdy od 2007 roku i trzydzieści procent zniżki na ubezpieczenie OC, zapłaci za OC w Allianz 509,00 zł.

Posiadacz Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku, trzydzestopięcioletni mieszkaniec Świebodzina, mający prawo jazdy od 1995 roku i sześćdziesięcioprocentową zniżkę na OC, zapłaci za OC Allianz 320,00 zł.

Czterdziestolatek z Poznania, mający prawo jazdy od 1990 roku i pięćdziesiąt procent zniżki na ubezpieczenie OC, zapłaci za OC Allianz Direct dla Forda Mondeo III Kombi 2.0 TDCi z 2001 roku 585,00 zł.

A Ty, ile zapłacisz za OC Allianz?

Sprawdź swoją składkę w Allianz Direct

Warianty OC w Allianz Direct

Ubezpieczenie samochodu w Allianz Direct na szczęście można w dosyć dowolny sposób konfigurować, w zależności od wymagań i możliwości ubezpieczającego. Jest to o tyle korzystne, że w zasadzie płacimy tylko za taką ochoronę, jakiej rzeczywiście potrzebujemy. Można zatem kupić samo OC, OC i AC Allianz, a także dobrać do tego ubezpieczenia dodatkowe, takie jak NNW.

Jednak najbardziej interesującą propozycją jest ubezpieczenie Start Casco Allianz Direct. Zapewnia ono 100% odszkodowania przy kradzieży bądż całkowitym zniszczeniu pojazdu, ale w razie zainstnienia szkody częściowej brany pod uwagę jest udział własny. Z taką konstrukcją wiąże się atrakcyjna cena tego auocasco.

Do ubezpieczenia OC Allianz Direct dodaje gratis ubezpieczenie Mini Car Assistance.

Zobacz szczegółowe warunki: OWU Assistance OC Allianz

Mini Car Asistance Allianz Direct

Zapewnia ono pomoc w przypadku, gdy pojazd na skutek unieruchomienia nie nadaje się do użytku, niezależnie od odległości miejsca wystąpienia wypadku od miejsca zamieszkania ubezpieczonego. Allianz Direct w ramach tego ubezpieczenia organizuje i pokrywa koszty holowania (do wysokości równowartości 125 euro), wykonania naprawy na drodze (również do wysokości równowartości 125 euro), udziela informacji dotyczących na przykład możliwości wynajmu pojazdu zastępczego czy rezerwacji biletów lub hotelu, wszystko to 24 godziny na dobę. „Mini Car Assistance” nie pokrywa kosztów części zamiennych.

Car Assistance Allianz Direct

Ubezpieczenie Car Assistance jest dodawane gratis do ubezpieczenia autocasco zakupionego w Allianz. Swoim zakresem jest szersze od ubezpieczenia Mini Car assistance i obejmuje pomoc świadczoną dwadzieścia cztery godziny na dobę, na terenie Polski, a także poza granicami kraju - na terenie Europy.

Ubezpieczenie to zapewnia pomoc kierowcy a także pasażerom ubezpieczonego samochodu w razie wypadku, awarii, a nawet zatrzaśnięcia kluczyków czy braku paliwa. Ubezpieczenie to obejmuje także darmową naprawę oraz holowanie pojazdu - Allianz organizuje pomoc i pokrywa koszty naprawy do kwoty 125 euro w Polsce i 250 euro poza granicami kraju w Europie, a także pomoże znaleźć parking i pokryje jego koszty za okres nei więcej niż 2 dni. Posiadacz tego ubezpieczenia nie musi także martwić się kosztami transportu poszkodowanego. Prócz tego, Allianz zapewnia pomoc informacyjną.

Kalkulator OC Allianz Direct

Ubezpieczenia komunikacyjne w Allianz Direct można nabyć przez telefon oraz przez internet, za pośrednictwem serwisu Allianz Direct - już w kilka minut, płacąc przelewem.

Dostępny jest tam również kalkulator składek oc, dzięki któremu, podając szczegółowe dane, poznamy ceny ubezpieczeń oc w Allianz Direct. Aby wyliczyć swoją składkę ubezpieczenia oc, potrzebne jest jedynie przejście przez 3 proste kroki. Należy podać dane pojazdu, dane klienta oraz zakres ochrony i harmonogram płatności.

Jedynym minusem na stronie Allianz Direct jest mogący irytować niektórych użytkowników głos lektora uruchamiający się automatycznie po wejściu na stronę. Na szczęście, można go wyłączyć, choć znalezienie odpowiedniego przycisku zajmuje trochę czasu.

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

 

Placówki Allianz Direct