SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. – ubezpieczenia nieruchomości – ubezpieczenie mieszkania , ubezpieczenie domu

Oblicz składkę »

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oferuje ubezpieczenie mieszkania czy ubezpieczenie domu w postaci Pakietu DOM.

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest działającą w Polsce od 2002 roku spółką, której głównym akcjonariuszem jest niemiecki ubezpieczyciel SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG. Wśród swoich produktów ubezpieczeniowych ma także ubezpieczenia nieruchomości. Można je kupić w postaci Pakietu DOM. 

Oblicz składkę ubezpieczenia Twojego mieszkania lub domu – skorzystaj z kalkulatora ubezpieczenia nieruchomości. Zaznacz interesujące Cię opcje ubezpieczenia i porównaj oferty kilku firm!

Ubezpieczenie mieszkania lub domu w SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Ubezpieczenie nieruchomości w ramach Pakietu DOM SIGNAL IDUNA może zostać objęta zarówno mała kawalerka jak i luksusowa willa. Ubezpieczenie chroni także piwnice i garaże, przybudówki, bramy i ogrodzenia oraz mury. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach ubezpieczenia nieruchomości może objąć także elementy wyposażenia, takie jak drzwi, okna, szyby, podłogi, instalacje i urządzenia grzewcze, sanitarne oraz klimatyzacyjne. Ubezpieczyć można też meble, odzież, sprzęt elektroniczny, fotograficzny czy komputerowy. Na życzenie ubezpieczającego można objąć ochroną również cenne przedmioty znajdujące się w domu, takie jak złoto, kamienie szlachetne, gotówka, dokumenty. 

Ubezpieczający wybiera spośród 3 wariantów ubezpieczenia nieruchomości - Podstawowego, Rozszerzonego i Pełnego. Ubezpieczenie mieszkania czy domu w SIGNAL IDUNA może chronić przed skutkami pożaru i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem lub rozboju, stłuczenia szyb i innych przedmiotów, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Można dołączyć opcję „home assistance” oraz dodatkowe ubezpieczenia, takie jak na przykład ubezpieczenie przedmiotów codziennego użytku od rozboju czy ubezpieczenie domu letniskowego.

Zaletą ubezpieczenia nieruchomości w SIGNAL IDUNA jest jego szeroki zakres i możliwość wygodnego dopasowania zakresu ochrony do własnych potrzeb. Nie bez znaczenia jest także oferowana możliwośc kupienia ubezpieczenia przez internet, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Wylicz składkę ubezpieczenia Twojego domu czy mieszkania – sprawdź, za ile możesz mieć ubezpieczenie nieruchomości! 

Oblicz składkę ubezpieczenia mieszkania lub domu, zapoznaj się ze szczegółami ubezpieczenia Pakiet DOM w SIGNAL IDUNA i kup korzystając z internetu!

Kalkulator ubezpieczenia nieruchomości, po wprowadzeniu danych i wybraniu zakresu ochrony, wyświetla oferty ubezpieczenia mieszkania czy domu wraz z wysokością składki ubezpieczenia domu lub mieszkania. Oferty wybrane są z propozycji następujących towarzystw ubezpieczeniowych: SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA, Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 

Przedstawione oferty ubezpieczeniowe można ułożyć od najniższej składki ubezpieczenia lub według zakresu ochrony. Przy każdej z ofert można zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia – należy to zrobić przed zakupem ubezpieczenia nieruchomości. Z ofertami ubezpieczenia domu lub mieszkania można także zapoznać się szczegółowo, porównać wybrane oferty ubezpieczenia domu między sobą, a także od razu po obliczeniu składki ubezpieczenia kupić, korzystając z internetu.