Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA rozpoczęło działalność na polskim rynku w styczniu 2003 roku. Link4 jest pierwszym ubezpieczycielem, który zaoferował klientom w Polsce ubezpieczenia typu direct – sprzedawane bezpośrednio przez internet lub telefon. 

Pionerski Link4

Początkowo Link4 miał w swojej ofercie jedynie ubezpieczenia komunikacyjne: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, NNW, assistance, ubezpieczenia szyb - Szyby24, a także ubezpieczenie Zielona Karta. Obecnie za pośrednictwem telefonu lub internetu można w Link4, oprócz samochodu, ubezpieczyć również mieszkanie, a także kupić różne rodzaje ubezpieczeń turystycznych oraz na życie. 

Link4 szczyci się tym, że nie utrzymuje oddziałów terenowych i nie korzysta z pośrednictwa agentów ubezpieczeniowych, dlatego może zaproponować atrakcyjne ceny ubezpieczeń. Infolinia Link4 działa 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. 

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA należy do holenderskiej instytucji finansowej GDII - Global Direct Insurance Investment B.V. oraz izraelskiej firmy Direct Insurance-Financial Investments Ltd. Od 2005 roku Link4 jest członkiem Business Centre Club.

Adres siedziby Link4:

ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Wybrane placówki Link4 w Polsce