Ubezpieczenie OC/AC w AXA DIRECT!

Oblicz składkę »

 

AXA DIRECT podobnie jak wiele innych firm ubezpieczeniowych umożliwia zakup Ubezpieczenia OC i AC przez Internet. Jednak oferta AXA DIRECT w zakresie ubezpieczeń OC i AC jest szczególnie interesująca z kilku powodów.

Po pierwsze i najważniejsze cena: 

Ubezpieczenie OC już od 309 zł Sprawdź swoją składkę.

Składka wyliczona 20.06.2014, kierowca z Częstochowy, 60% zniżek, 32 lata, samochód Fiat Panda 1.2 z 2010 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

 

Po drugie, AXA DIRECT to nie tylko OC, to także ubezpieczenia dodatkowe. 

Kupując polisę OC AXA DIRECT otrzymujemy nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, lecz także ubezpieczenie Zielona Karta oraz ubezpieczenie assistance BAZA. To ubezpieczenie assistance w AXA DIRECT zapewnia udzielenie pomocy informacyjnej oraz serwisowej na terenie całego kraju.

Jeśli taki zakres ochrony jest dla nas niewystarczający, AXA DIRECT umożliwia dokupienie szeregu dodatkowych ubezpieczeń samochodowych: od różnych wariantów ubezpieczeń assistance, przez NNW, ubezpieczenie szyb, po unikalne na polskim rynku ubezpieczenie zwierząt przewożonych samochodem.