Liberty Direct - ubezpieczenie szyb

Oblicz składkę »

Liberty Direct  wprowadza nowy produkt: ubezpieczenie szyb. Polisa zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych szyb w aucie.

Ubezpieczenie szyb w Liberty Direct jest dostępne w raz z ubezpieczeniem OC. Koszt takiej polisy jest niewielki. Roczna składka wynosi 59 zł.

Sprawdź składkę OC AC w Liberty Direct!

Ubezpieczenie szyb w Liberty Direct chroni wszystkie szyby w samochodzie. 
Polisa obejmuje szkody powstałe w wyniku działania osób trzecich, zdarzeń drogowych, zjawisk atmosferycznych lub innych czynników zewnętrznych. Liberty direct pokrywa szkody do 2500 zł. Zniszczenie lub uszkodzenie szyb jest również objęte ochroną w ramach oferowanego przez Liberty Direct ubezpieczenia AC Standard oraz AC Premium.

- Ponad 80% szkód szybowych w Liberty Direct to zniszczenia szyby czołowej, do których dochodzi najczęściej poprzez uderzenie kamieni wyskakujących spod kół. Inne przyczyny uszkodzeń szyb to np. wybicia związane z kradzieżą. Są to sytuacje, w których może znaleźć się większość kierowców. Nie każdy jednak decyduje się na zakup ubezpieczenia AC, które pokrywa tego typu zniszczenia. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do oferty ubezpieczenie, dzięki któremu klienci korzystający z OC za niską opłatą mogą dodatkowo objąć ochroną szyby, zapewniając sobie zarazem większy spokój i komfort użytkowania samochodu – komentuje Rafał Karski, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Sprawdź składkę OC AC w Liberty Direct!