Warta

Logo Warta

Jeśli szukamy narzędzia pozwalającego obliczyć składkę ubezpieczenia samochodowego – ubezpieczenia oc, ac w Warcie zawiedziemy się. Warta nie udostępnia kalkulatora oc.

Kalkulator oc  Warta

Jeśli szukamy narzędzia pozwalającego obliczyć składkę ubezpieczenia samochodowego – ubezpieczenia oc, ac w Warcie zawiedziemy się. Warta nie udostępnia kalkulatora oc.

Jednak informacje zawarte na stronie internetowej ubezpieczyciela dają niejakie pojęcie o wysokości składek oc ac Warta.

Firma informuje, że 60% zniżki na OC Warta mogą otrzymać przychodzący do firmy kierowcy powyżej 30 roku życia po 3 latach jazdy bez wypadku. Natomiast osoby, które ukończyły 35. rok życia nie muszą posiadać wcześniejszych umów OC. Wystarczy jedynie na przykład wykazać się bezszkodowym doświadczeniem w prowadzeniu samochodu służbowego, by otrzymać zniżki na samochód prywatny.

Zwykle po 3 latach bezszkodowej jazdy można otrzymać 30% zniżki na ubezpieczenie OC. W Warcie, jeśli jesteśmy kierowcą powyżej 30 roku życia i mamy właśnie 3 lata bezszkodowej jazdy, możemy dostac aż 60% zniżki, jeśli zdecydujemy się zmienić ubezpieczyciela na Wartę.

 


Ubezpieczenie Online poleca

AXA DIRECT – Ubezpieczenie OC już od 269 zł/rok 
Kalkulator OC AXA

Składka wyliczona 03.02.2014, kierowca z Częstochowy, 60% zniżek, 32 lata, Fiat Panda 1.2 z 2010 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.


Porównaj ceny ubezpieczenia w 20 firmach - OC taniej średnio o 226 zł!

Zleć specjalistom z CUK Ubezpieczenia porównanie cen ubezpieczenia w 20 firmach. Nasi klienci oszczędzają na OC średnio 226 zł a na pakiecie OC/AC aż 854 zł. Aby zlecić porównanie cen: wypełnij formularz na tej stronie. Konsultanci CUK oddzwonią o wybranej porze i przygotują kalkulacje

Kalkulator OC


Placówki Warta