Uniqa

Logo Uniqa

Kalkulator oc, ac proponowany przez Uniqa nie jest przez firmę wyróżniany. Potraktowany został jako element zakupu ubezpieczenia samochodowego przez internet, dlatego próżno na stronach Uniqa szukać czegoś określanego mianem kalkulatora oc. 

 


Ubezpieczenie Online poleca

AXA DIRECT – Ubezpieczenie OC już od 269 zł/rok 
Kalkulator OC AXA

Składka wyliczona 03.02.2014, kierowca z Częstochowy, 60% zniżek, 32 lata, Fiat Panda 1.2 z 2010 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.


Porównaj ceny ubezpieczenia w 20 firmach - OC taniej średnio o 226 zł!

Zleć specjalistom z CUK Ubezpieczenia porównanie cen ubezpieczenia w 20 firmach. Nasi klienci oszczędzają na OC średnio 226 zł a na pakiecie OC/AC aż 854 zł. Aby zlecić porównanie cen: wypełnij formularz na tej stronie. Konsultanci CUK oddzwonią o wybranej porze i przygotują kalkulacje

Kalkulator OC


 

Aby więc obliczyć składki oc Uniqa, trzeba kliknąć przycisk „kup ubezpieczenie online”. Wtedy lądujemy na stronie z kalkulatorem oc.

Tam wypełniamy typowe dla tego typu narzędzi, jakimi są kalkulatory oc, dane. Musimy określić markę, rodzaj i rok produkcji naszego samochodu, podać liczbę drzwi, rodzaj paliwa, typ czy wersję oraz datę pierwszej rejestracji i aktualny przebieg. Po określeniu marki i modelu samochodu pojawiają się elementy wyposażenia, które również musimy uzupełnić, zaznaczając, jakie z opcjonalnych elementów mamy w naszym aucie. Dla wyliczenia stawki ubezpieczenia komunikacyjnego w Uniqa trzeba także określić, czy samochód służy nam do celów zarobkowych. 

Kolejnymi informacjami, jakie musimy podać, aby obliczyć składkę ubezpieczenia samochodowego są dane na temat właścicieli i współwłaścicieli samochodu. Kalkulator oc chce poznać ich datę urodzenia, płeć, datę wydania prawa jazdy, kod pocztowy oraz czy są inni współwłaściciele samochodu. Jako ostatnie podajemy dane na temat historii naszego ubezpieczenia komunikacyjnego oraz posiadanych przez nas produktach Grupy Ubezpieczeniowej Uniqa. Po potwierdzeniu, że zapoznaliśmy się i akceptujemy Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną kalkulator oc, ac pozwala wyliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego dla naszego samochodu. 

Na stronie z kalkulacją składki pojawiają się opcje do wyboru, możemy wybrać samo ubezpieczenie oc, dokupić do niego ubezpieczenie ac w różnych wariantach, a także inne ubezpieczenia samochodowe, takie jak NNW czy ochrony prawnej. Po zaznaczeniu opcji trzeba pamiętać, aby kliknąć przelicz, bowiem ten kalkulator oc nie robi tego automatycznie.

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

Placówki Uniqa