mDirect (mBank)

Logo mBank

Jeśli chcesz wyliczyć za pomocą kalkulatora składki oc i poznać przy jednym wypełnianiu formularza oferty aż kilku firm, kalkulator OC mBanku jest doskonałym rozwiązaniem. 

Kalkulator OC mBanku

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie
 

Kalkulator oc ac, jaki proponuje mBank zasługuje na uwagę, bo za jego pomocą można poznać wysokość składek OC aż 6 towarzystw ubezpieczeniowych. I to wszystko przy wypełnianiu tylko jednego kalkulatora oc. Kalkulator oc mBanku analizuje podane informacje i wyświetla oferty ubezpieczenia oc, ac czy ubezpieczeń dodatkowych w mDirect, Benefii, BRE Ubezpieczenia TU S. A., HDI ASEKURACJA TU S.A. czy Europ Assistance. Do tego jest przyjazny w obsłudze.

 

Wyliczenie składki OC AC 

Aby wyliczyć składkę oc, ewentualnie innych nieobowiązkowych ubezpieczeń, takich jak ac, ubezpieczenia typu assistance, ochrony prawnej czy szyb za pomocą kalkulatora mBanku trzeba przygotować dowód rejestracyjny auta, prawa jazdy kierowców korzystających z pojazdu oraz aktualne polisy oc. Kalkulator oc, jaki proponuje mBank jest dość szybki i przyjazny w obsłudze. Na bieżąco można obserwować etap obliczania składki oc na pasku postępu.

Podstawowe dane do ubezpieczenia samochodu 

W pierwszej części tego kalkulatora, wybieramy czy obliczamy kalkulatorem składkę ubezpieczenia oc, oc i ac, czy samego ac. Następnie podajemy dane na temat właściciela auta, takie jak kod pocztowy miejsca zameldowania, pesel i płeć. W dalszej części kalkulator oc mBanku wymaga podania informacji na temat samochodu: roku produkcji, marki, modelu, pojemności silnika, liczby drzwi, rodzaju paliwa, mocy. Musimy także zaznaczyć w kalkulatorze oc mBanku, w którym roku nabyliśmy pojazd, jaki jest jego planowany roczny przebieg oraz jaki jest przebieg aktualny. Do obliczenia składki oc kalkulator wymaga także podania, w którym roku uzyskaliśmy prawo jazdy, jaki jest nasz stan cywilny, czy posiadamy dzieci oraz oczywiście, danych na temat innych użytkowników pojazdu. Po podaniu takich danych i kliknięciu „następna” pojawia się oferta różnych firm ubezpieczeniowych: wysokość miesięcznej składki ubezpieczenia uszeregowana od najniższej składki oc czy oc i ac lub, jeżeli wybraliśmy taką opcję, wysokość składki ac. Prezentowane opcje są przedstawione w różnych wersjach - od najtańszej opcji po najdroższą.

Opcje ubezpieczenia komunikacyjnego 

Zaznaczamy interesujące nas składki ubezpieczenia i idziemy dalej. Wtedy pojawiają się bardziej szczegółowe oferty ubezpieczeń oc czy ac. Można dobierać ubezpieczenia komunikacyjne dodatkowe, takie jak NNW, assistance, ochrony prawnej itp. Kalkulator oc mBanku podaje przy każdej z tych opcji, ile dodatkowo będzie nas ona kosztować miesięcznie. Można także wyliczyć, ile będą wynosiły składki oc czy ac, jeśli rozłożymy je na raty.

 

Najtańsze OC

Kalkulator oc, ac mBanku zasługuje na duży plus za ergonomię. Pozwala szybko i bez nużącego wypełniania licznych formularzy poznać wysokość składki oc w wielu firmach ubezpieczeniowych. Daje to dużą szansę na wybór najtańszego oc, dlatego warto poświęcić chwilę na skorzystanie z niego. Kalkulator oc w mBanku analizuje oferty mDirect, Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group, BRE Ubezpieczenia TU S. A., HDI ASEKURACJA TU S.A. oraz Ergo Hestia.

Ubezpieczenie OC mDirect

Kalkulator OC mDirect pozwala obliczyć cenę ubezpieczenia mDirect, a także innych firm ubezpieczeniowych. W narzędziu łatwo można sprawdzić dodatkowe warunki tychże ubezpieczeń - czy mają w cenie ubezpieczenie typu assistance, a jeśli tak, to jaki jest jego zakres, czy mają Zieloną Kartę również zawartą w cenie ubezpieczenia. Kalkulator OC mDirect pozwala też wygodnie sprawdzać, jak zmieni się cena wybranego ubezpieczenia OC, jeśli postanowimy dokupić do niego inne rodzaje ochrony - NNW, ubezpieczenie assistance o szerokim zakresie, ubezpieczenie opon samochodowych czy szyb.

Ubezpieczenie AC mDirect

Kalkulator OC mDirect umożliwia także wygodne przeliczanie rozmaitych wariantów ubezpieczenia Autocasco w różnych firmach ubezpieczniowych. Dzięki temu można wybrać naprawdę optymalny, zarówno pod względem ceny jak i zakresu wariant ubezpieczenia samochodu. Można też sprawdzić, jak wpłynie na cenę AC mDirect dodatnie dodatkowego ubezpieczenia NNW czy ochrony prawnej na przykład.

Oczywiście, kalkulator OC mDirect pozwala łatwo przejść do części serwisu, gdzie można szczegółowo zapoznać się ze szczegółówymi warunkami wariantu autocasco, na jaki się zdecydowaliśmy. Dowiemy się na przykład, jakie są limity holowania, czy naprawa jest na podstawie kosztorysu czy w warsztatcie albo czy zostaną do niej użyte części oryginalne czy zamienniki. Wszystko to możemy na bieżąco konfrontować ze zmieniającą się ceną ubezpieczenia w kalkulatorze.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie