Link 4

Oblicz składkę »

Logo Link4

Kalkulator oc Link4 to proste narzędzie pozwalające szybko i samodzielnie wyliczyć składkę za ubezpieczenie OC AC LINK 4, a następnie dokonać zakupu wybranego ubezpieczenia przez internet lub telefon.

Przykładowe składki za ubezpieczenie OC Link4

Korzystając z kalkulatora OC Link 4 obliczyliśmy składki OC dla trzech przykładowych kierowców. Oto jak się kształtują:

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Mieszkanka Oświęcimia, dwudziestopięciolatka z prawem jazdy od 2007 roku i trzydziestoprocentową zniżką na ubezpieczenie OC zapłaci za obowiązkowe ubezpieczenie swojego samochodu w link4 424,65 zł. Jeździ Oplem Corsą 1.2 z 2007 roku.

Za OC dla Audi A3 z 2003 roku 8L Attraction z silnikiem 1.9 TDI, mieszkaniec Świebodzina, trzydziestopięciolatek z sześćdziesięcioprocentową zniżką na OC i prawem jazdy od 1995 roku zapłaci w Link4 600,70 zł.

Ubezpieczenie OC dla Forda Mondeo kombi 2.0 TDCi z 2001 roku będzie kosztować w Link4 właściciela, czetrdziestolatka z Poznania, z prawem jazdy od 1990 roku i 50 procentową zniżką na OC 521,43 zł.

Przykładowe składki za ubezpieczenie AC Link 4 

A oto wyniki obliczeń dla tych samych kierowców za pakiet OC i AC:

Dwudziestopięciolatka z Oświęcimia za OC i AC z 30 procentową zniżką dla swojego Opla Corsy, który przejechał 60 000 km zapłaci w Link4 966,17 zł.

Posiadacz Audi A3, które przejechało 150 000 km kupi w Link4 pakiet OC i AC za 1272,60 zł. W kalkulacji uwzględniono zniżkę na OC i AC - 60 procent.

OC i AC dla Forda Mondeo z przebiegiem 200 000 km będzie kosztować jego właściciela, czterdziestolatka z Poznania z 50 procentową zniżką na OC i AC 892,55 zł.

A Ty, za ile możesz mieć OC? Sprawdź stawki Link4!

Kalkulator OC Link4 - jak korzystać? 

W celu wyliczenia składki za ubezpieczenie oc Kalkulator oc Link 4 poprosi nas o podanie kilku istonych informacji na temat samochodu i kierowcy. I tak obliczanie ceny ubezpieczenia oc i ac rozpoczynamy od wpisania naszego numeru PESEL. Następnie, aby obliczyć cenę oc wpisujemy kod pocztowy miejsca zamieszkania; kolejne dane, takie jak miasto, województwo oraz powiat kalkulator oc Link 4 uzupełnia sam na podstawie wpisanego kodu. Dalej wpisujemy czy pojazdem będą podróżować dzieci oraz nasz stan cywilny. Aby wyliczyć składkę oc musimy także podać od jak dawna mamy prawo jazdy, email, a także numer telefonu.

Kalkulator oc LINK4 sam wpisuje kierunkowy, przy numerze stacjonarnym, na podstawie wcześniej podanego kodu pocztowego. Jeśli pojazdem będzie jeździła osoba która ma mniej niż 24 lata lub prawo jazdy krócej niż rok również musimy to zaznaczyć przy obliczaniu ceny ubezpieczenia oc w Link 4.

Aby wyliczyć składkę ubezpieczenia oc za pomocą kalkulatora oc Link 4 musimy się zgodzić na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawiania w przyszłości ofert ubezpieczeniowych oraz „w innych prawnie usprawiedliwionych celach”.

Jeśli wyrazimy taką zgodę przystępujemy do dalszego uzupełniania kalkulatora oc. Wpisujemy dane na temat samochodu, takie jak model, marka, wersja, pojemność silnika, rodzaj paliwa, liczbę miejsc. Przy obliczaniu składki ubezpieczenia samochodowego należy także zaznaczyć, czy nasze auto ma lub miało uszkodzenia blacharskie oraz czy posiada zabezpieczenia antykradzieżowe. Te ostatnie wybieramy z podanych przez kalkulator oc możliwości.

Kolejne informacje, jakich musimy udzielić chcąc obliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego w Link 4 dotyczą miejsca parkowania samochodu, przebiegu, jego pochodzenia, badań technicznych oraz np. którym właścicielem samochodu jesteśmy. Następna seria pytań dotyczy historii ubezpieczenia, trzeba dość szczegółowo poinformować o szkodach spowodowanych w ostatnich latach. Wreszcie, na koniec obliczania składki ubezpieczenia samochodowego kalkulatorem Link 4, wybieramy jakim ubezpieczeniem komunikacyjnym jesteśmy zainteresowani: czy ma to być ubezpieczenie oc, firmowany przez Link 4 Pakiet 4+ czy ubezpieczenie oc i ac.

Dodatkowo wybieramy jeszcze formę płatności i ich harmonogram i początek ubezpieczenia. Kalkulator oc proponuje do wybranych przez nas jeszcze inne ubezpieczenia samochodowe, takie jak na przykład Szyby 24 czy NNW. Wreszcie kalkulator ubezpieczeń samochodowych przedstawia ofertę. Można ją zapisać lub, jeśli wyda się atrakcyjna, przejść do zakupu. 

Kalkulator oc Link4 to wygodne narzędzie, dzięki któremu szybko obliczymy składkę za ubezpieczenie oc.

Wybrane placówki Link4 w Polsce