Liberty Direct

Oblicz składkę »

Logo Liberty Direct

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie komunikacyjne Liberty Direct, wystarczy skorzystać z kalkulatora OC, jaki do dyspozycji zainteresowanych stawkami OC czy innych ubezpieczeń samochodowych przygotował Liberty Direct.

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Przykładowe składki OC Liberty Direct 

Korzystając z funkcjonalności, jaką jest kalkulator OC Liberty Direct, obliczyliśmy ceny OC Liberty dla trzech przykładowych kierowców. Oto rezultaty naszych kalkulacji:

Właścicielka Opla Corsy 1.2 z 2007 roku, dwudziestopięciolatka z Oświęcimia z trzydziestoprocentową zniżką na ubezpieczenie OC i prawem jazdy od 2007 roku zapłaci w Liberty Direct za OC dla swojego samochodu 497,97 zł, pod warunkiem jednak, że płatności dokona za pomocą karty kredytowej.

Ubezpieczenie OC dla Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku jego właściciel, trzydziestopięciolatek ze Świebodzina z sześćdziesięcioprocentową zniżką na OC kupi OC w Liberty Direct za 406,98 zł płacąc kartą kredytową.

Czterdziestoletni mieszkaniec Poznania, mający prawo jazdy od 1990 roku i pięćdziesięcioprocentową zniżkę na OC kupi ubezpieczenie OC dla swojego samochodu, Forda Mondeo III Kombi 2.0 TDCi z 2001 roku, za 528,50 zł, jeśli zapłaci kartą kredytową.

 

Przykładowe składki OC AC Liberty Direct 

Korzystając z kalkulatora OC Liberty Direct sprawdziliśmy także, ile "naszych" kierowców kosztował będzie pakiet ubezpieczeń OC i AC w Liberty Direct. Oto wyniki:

Za komplet ubezpieczeń: OC i AC dla swojego samochodu dwudziestopięciolatka z Oświęcimia, mająca 30 procent zniżki na OC i AC, posiadaczka Opla Corsy o przebiegu 60 000 km zapłaci 1 336,68 zł płacąc kartą kredytową. Udział własny w szkodzie AC wynosi 500 zł.

Za OC i AC dla Audi A3, które przejechało 150 000 km jego właściciel, trzydziestopięciolatek z sześćdziesięcioprocentową zniżką na OC i AC zapłaci 1 286,00 zł.  Udział własny wynosi 500 zł; a płatności dokonano jednorazowo i za pomocą karty kredytowej.

Czterdziestoletni poznaniak, mający pięćdziesięcioprocentową zniżkę na OC i AC za komplet ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct dla swojego samochodu - Forda Mondeo o przebiegu 200 000 km - zapłaci 1 224,76 zł. Udział własny w szkodzie to 500 zł; a płatności dokonano w jednej racie, płacąc kartą kredytową.

A Ciebie ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct? Sprawdź!

 

Obliczanie składki ubezpieczenia samochodowego – Liberty Direct

Aby wyliczyć składkę oc w Liberty Direct, trzeba przygotować informacje o wcześniejszych zniżkach oraz dowód rejestracyjny naszego auta. Na początku obliczeń za pomocą kalkulatora oc uzupełniamy dane na temat samochodu. Trzeba zaznaczyć wśród podanych opcji jego markę, rok produkcji, rodzaj paliwa, pojemność silnika, typ czy model oraz wersję wyposażenia. Trzeba również zaznaczyć czy pierwszy właściciel kupił auto w Polsce.

Aby obliczyć cenę ubezpieczenia oc w Liberty Direct, trzeba podać aktualny przebieg samochodu z dokładnością do 100 km, zakładany średni roczny przebieg i odpowiedzieć na pytania takie jak czy auto służy do celów zarobkowych, gdzie najczęściej jest parkowane w nocy oraz jak długo w ciągu kolejnych 12 miesięcy samochód, który chcemy ubezpieczyć będzie użytkowany za granicą. Następnie wybieramy wersję wyposażenia samochodu.

Dalszy etap korzystania z kalkulatora oc to uzupełnienie informacji o właścicielach i użytkownikach pojazdu. Trzeba podać datę urodzenia, płeć, rok wydania prawa jazdy, stan cywilny, kod pocztowy miejsca zamieszkania oraz czy posiada się dzieci. Przy wyliczaniu składki ubezpieczenia oc trzeba poinformować o innych właścicielach i użytkownikach pojazdu: czy jest inny, regularny użytkownik samochodu, czy pojazd będzie użytkowany przez osobę poniżej 25 roku życia lub taką, która posiada prawo jazdy krócej niż 2 lata.

Kolejne informacje, jakie musimy podać przy korzystaniu z kalkulatora oc Liberty Direct dotyczą historii ubezpieczenia oc, ac. Musimy określić poprzedni zakład ubezpieczeń i nasze zniżki oc czy zwyżki, liczbę szkód w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na sam koniec trzeba zgodzić się na przetwarzanie danych przez Liberty Seguros Compania de Seguros Y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce.

Po uzupełnieniu wszystkich powyższych informacji, kalkulator oc wylicza składki oc i przedstawia ofertę Liberty Direct. Można wybrać odpowiadający nam pakiet ubezpieczeń samochodowych oraz dobrać do nich dodatkowe ubezpieczenia, takie jak np NNW. Kalkulator oc Liberty Direct pozwala także na automatyczne przeliczanie, ile będzie nas kosztować ubezpieczenie samochodu, jeśli będziemy chcieli płacić je w ratach. Po obliczeniu możemy przystąpić do zakupu ubezpieczenia samochodu w Liberty Direct lub wysłać kalkulację na maila.

Wybrane placówki Liberty Direct w Polsce