HDI Asekuracja

Logo HDI

Samodzielne wyliczenie stawek oc, ac w HDI Asekuracja jest sprawą prostą, ale nie można  tego dokonać na stronie firmy.

 

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.
 

 

Jeżeli chcemy szybko poznać choćby orientacyjne ceny ubezpieczenia oc czy ac przy pomocy kalkulatora oc, ac HDI Asekuracja, szukając go na stronie internetowej HDI, nasze wysiłki spełzną na niczym. Firma udostępnia szereg informacji o ubezpieczeniu oc, jednak nie zamieszcza na stronie narzędzia, służącego do samodzielnego obliczania stawki ubezpieczeń komunikacyjnych, jakim jest kalkulator OC HDI. Łączy się to zapewne z tym, że HDI nie sprzedaje ubezpieczeń oc w systemie direct, przynajmniej na swojej stronie www.

Okazuje się jednak, że ubezpieczenia OC AC HDI Asekuracja można kupić przez internet za pośrednictwem mBanku. mBank oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, w tym ubezpieczenia oc i ac różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Wśród nich znajdują się i ubezpieczenia OC AC HDI Asekuracja. Stawki ubezpieczeń oc ac w HDI Asekuracja można poznać korzystając właśnie z kalkulatora mBanku. Jego działanie zostało opisane szerzej w innej artykule na temat kalkulatora OC mDirect. 

Tu trzeba jednak zaznaczyć, że korzystając z kalkulatora oc ac mBanku niekoniecznie otrzymamy ofertę ubezpieczeń oc czy ac dokładnie z HDI Asekuracja. Kalkulator oc mDirect analizuje podane przez nas dane i sam przygotowuje ofertę. Może, ale nie musi, znaleźć się w niej propozycja ubezpieczenia oc ac HDI Asekuracja. Tak więc, obliczanie stawek oc HDI Asekuracja za pomocą kalkulatora oc może być nieco karkołomnym zadaniem.

Nie ma jednak tego złego, co by nie wyszło na dobre. Mianowicie, korzystając z kalkulatora oc w mDirect, jeśli nie otrzymamy wyliczenia stawek oc w HDI Asekuracja, otrzymamy na pewno oferty innych firm ubezpieczeniowych. I to kilka, po wypełnieniu jednego formularza. A mając wybór, można wybrać jak najtańsze ubezpieczenie oc. Dlatego warto korzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator oc ac mDirect.

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.