Gothaer TU S.A.

Nowy ubezpieczyciel na polskim rynku pragnie być postrzegany jako nowoczesna firma, oferująca między innymi ubezpieczenia komunikacyjne. Jak zatem poznać składki oc Gothaer?

Kalkulator OC Gothaer 

Jeśli zainteresował nas nowy gracz na rynku ubezpieczeń (tzn nie do końca nowy, Gothaer TU S.A. powstało powiem z przekształcenia PTU S.A.) z pewnością chcielibyśmy poznać szczegółowo jego ofertę, a co za tym idzie samodzielnie obliczyć składki oc ac Gothaer. W tym celu szukamy narzędzia takiego jak kalkulator oc Gothaer.

Niestety, oszczędzimy Wam trudu poszukiwawczego. Kalkulator OC Gothaer nie istnieje. Mimo że firma mieni się nowoczesną, nie daje klientom możliwości samodzielnego wyliczania składki ubezpieczenia samochodu Gothaer.

By poznać ceny na ubezpieczenia komunikacyjne Gothaer, należy zwrócić się do przedstawiciela firmy.

 

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

 

Placówki Gothaer