Aviva

Oblicz składkę »

Logo Aviva

Kalkulator oc Aviva to narzędzie proste i intuicyjne w obsłudze. Pozwala samodzielnie obliczyć swoją składkę OC i AC. Kalkulacja zajmuje około dziesięciu minut.

Aviva udostępnia dwa kalkulatory OC. Jednym z nich wyliczamy składkę samodzielnie, w przypadku drugiego możemy liczyć na pomoc konsultanta, który zrobi to za nas, oddzwaniając. Ta druga metoda jest wygodniejsza.

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Przykładowe składki OC Aviva

Korzystając z internetowego kalkulatora OC Aviva obliczyliśmy przykładowe składki na ubezpieczenie OC dla trzech różnych kierowców. Oto wyniki naszych obliczeń:

Naszym pierwszym kierowcą jest dwudziestopięcioletnia kobieta, mieszkająca w Oświęcimiu, posiadająca prawo jazdy od 2007 roku, a także 30 procentową zniżkę na ubezpieczenie OC. Za ubezpieczenie OC dla swojego Opla Corsy 1.2 z 2007 roku pani ta zapłaci 589,00 zł.

Nasz drugi kierowca, trzydziestopięciolatek ze Świebodzina z 60 procentową zniżką na OC jest właścicielem Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku. Za obowiązkowe ubezpieczenie swojego samochodu zapłaci 424,00 zł.

Mieszkaniec Poznania, czterdziestolatek z 50 procentową zniżką na OC z prawem jazdy od 1990 roku za ubezpieczenie OC swojego samochodu zapłaci 538,00 zł. Jeździ on Fordem Mondeo kombi z 2.0 TDCi z 2001 roku.

Przykładowe składki AC Aviva

Za pakiet ubezpieczeń OC i AC z udziałem własnym w szkodzie 500 zł dwudziestopięcioletnia posiadaczka Opla Corsy z 2007 roku, który przejechał 60 000 km zapłaci 1759,00 zł. W kalkulacji zostały uwzględnione zniżki na OC i AC w wysokości 30 procent.

Mieszkaniec Świebodzina, właściciel Audi A3, które przejechało 150 000 km za pakiet ubezpieczeń OC AC z udziałem własnym w szkodzie 500 zł zapłaci w Aviva 1078,00 zł. Ubezpieczający ma 60 procentową zniżkę na OC i AC.

Czterdziestoletni Poznaniak, właściciel Forda Mondeo z 2001 roku z przebiegiem 200 000 km, posiadający 50 procentową zniżkę na OC i AC za pakiet ubezpieczeń OC i AC dla swojego samochodu zapłaci w Aviva 1047,00 zł.

A Ciebie, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Aviva? Sprawdź!

Kalkulator OC AVIVA - jak korzystać?

Kalkulator OC Aviva, dawniej znany był jako kalkulator OC Commercial Union.

Aviva Commercial Union ma aż dwa kalkulatory oc Aviva. Pierwszy z nich został przygotowany z myślą o osobach, które lubią samodzilenie obliczać składkę oc. Kalkulator oc Aviva jest prosty w obsłudze i pozwala szybko i samodzielnie obliczyć składkę oc Aviva.

Drugi z proponowanych przez Aviva kalkulatorów oc jest najszybszym znanym nam kalkulatorem oc. W tym kalkulatorze oc Aviva trzeba jedynie wpisać podstawowe dane an temat samochodu, dla któego chemy wykupić ubezpieczenie samochodowe Aviva. Trzeba wpisać jedynie markę, model i rocznik, a także numer telefonu, by agent ubezpieczeniowy Aviva mógł do nas oddzwonić z kalkulacją składki oc Aviva.

Polecamy drugi z omawianych kalkulatorów oc Aviva!

Wybrane placówki Aviva w Polsce