Aviva

Oblicz składkę »

Logo Aviva

Kalkulator oc Aviva to narzędzie proste i intuicyjne w obsłudze. Pozwala samodzielnie obliczyć swoją składkę OC i AC. Kalkulacja zajmuje około dziesięciu minut.

Aviva udostępnia dwa kalkulatory OC. Jednym z nich wyliczamy składkę samodzielnie, w przypadku drugiego możemy liczyć na pomoc konsultanta, który zrobi to za nas, oddzwaniając. Ta druga metoda jest wygodniejsza.

Kalkulator OC AXA Direct AXA Direct: Ubezpieczenie OC od 249 zł! 15% zniżki za zakup online Składka wyliczona 23.01.2015r., kierowca z Tomaszowa lubuskiego, 30 lat, 60% zniżki, samochód Opel Corsa 1.0 z 2012 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

Przykładowe składki OC Aviva

Korzystając z internetowego kalkulatora OC Aviva obliczyliśmy przykładowe składki na ubezpieczenie OC dla trzech różnych kierowców. Oto wyniki naszych obliczeń:

Naszym pierwszym kierowcą jest dwudziestopięcioletnia kobieta, mieszkająca w Oświęcimiu, posiadająca prawo jazdy od 2007 roku, a także 30 procentową zniżkę na ubezpieczenie OC. Za ubezpieczenie OC dla swojego Opla Corsy 1.2 z 2007 roku pani ta zapłaci 589,00 zł.

Nasz drugi kierowca, trzydziestopięciolatek ze Świebodzina z 60 procentową zniżką na OC jest właścicielem Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku. Za obowiązkowe ubezpieczenie swojego samochodu zapłaci 424,00 zł.

Mieszkaniec Poznania, czterdziestolatek z 50 procentową zniżką na OC z prawem jazdy od 1990 roku za ubezpieczenie OC swojego samochodu zapłaci 538,00 zł. Jeździ on Fordem Mondeo kombi z 2.0 TDCi z 2001 roku.

Przykładowe składki AC Aviva

Za pakiet ubezpieczeń OC i AC z udziałem własnym w szkodzie 500 zł dwudziestopięcioletnia posiadaczka Opla Corsy z 2007 roku, który przejechał 60 000 km zapłaci 1759,00 zł. W kalkulacji zostały uwzględnione zniżki na OC i AC w wysokości 30 procent.

Mieszkaniec Świebodzina, właściciel Audi A3, które przejechało 150 000 km za pakiet ubezpieczeń OC AC z udziałem własnym w szkodzie 500 zł zapłaci w Aviva 1078,00 zł. Ubezpieczający ma 60 procentową zniżkę na OC i AC.

Czterdziestoletni Poznaniak, właściciel Forda Mondeo z 2001 roku z przebiegiem 200 000 km, posiadający 50 procentową zniżkę na OC i AC za pakiet ubezpieczeń OC i AC dla swojego samochodu zapłaci w Aviva 1047,00 zł.

A Ciebie, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w Aviva? Sprawdź!

Kalkulator OC AVIVA - jak korzystać?

Kalkulator OC Aviva, dawniej znany był jako kalkulator OC Commercial Union.

Aviva Commercial Union ma aż dwa kalkulatory oc Aviva. Pierwszy z nich został przygotowany z myślą o osobach, które lubią samodzilenie obliczać składkę oc. Kalkulator oc Aviva jest prosty w obsłudze i pozwala szybko i samodzielnie obliczyć składkę oc Aviva.

Drugi z proponowanych przez Aviva kalkulatorów oc jest najszybszym znanym nam kalkulatorem oc. W tym kalkulatorze oc Aviva trzeba jedynie wpisać podstawowe dane an temat samochodu, dla któego chemy wykupić ubezpieczenie samochodowe Aviva. Trzeba wpisać jedynie markę, model i rocznik, a także numer telefonu, by agent ubezpieczeniowy Aviva mógł do nas oddzwonić z kalkulacją składki oc Aviva.

Polecamy drugi z omawianych kalkulatorów oc Aviva!

Wybrane placówki Aviva w Polsce