Allianz Direct

Oblicz składkę »

Logo Allianz Direct

Allianz Direct w swoim systemie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet udostępnia kalkulator oc ac, służący do szybkiego wyliczenia stawki oc czy ac w Allianz Direct.

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Przykładowe składki OC Allianz Direct

Wypróbowaliśmy internetowy kalkulator OC Allianz Direct i wyliczyliśmy, ile za OC w Allianz Direct zapłacą trzej przykładowi kierowcy. Oto rezultaty naszych kalkulalacji:

Właścicielka Opla Corsy 1.2 z 2007 roku, dwudziestopięciolatka z Oświęcimia mająca prawo jazdy od 2007 roku i trzydzieści procent zniżki na ubezpieczenie OC zapłaci za OC Allianz 509,00 zł.

Posiadacz Audi A3 1.9 TDI z 2003 roku, trzydzestopięcioletni mieszkaniec Świebodzina, mający prawo jazdy od 1995 roku i sześćdziesięcioprocentową zniżkę na OC zapłaci za OC Allianz 320,00 zł.

Czterdziestolatek z Poznania, mający prawo jazdy od 1990 roku i pięćdziesiąt procent zniżki na ubezpieczenie OC, zapłaci za OC dla Forda Mondeo III Kombi 2.0 TDCi z 2001 roku 585,00 zł.

Przykładowe składki AC Allianz 

Dla tych samych kierowców obliczyliśmy ceny pakietu OC i AC. Przy wszystkich kalkulacjach założyliśmy 10 procentowy udział własny w przypadku szkody kradzieżowej z miejsca niestrzeżonego.

W takim wypadku młoda kobieta z Oświęcimia, z przysługującą jej trzydziestoprocentową zniżką, chcąc kupić OC i AC dla swojego Opla Corsy, który przejechał 60 000 km musi liczyć się z wydatkiem 1677,00 zł.

Trzydziestopięcioletni mieszkaniec Świebodzina, mający sześćdziesiąt procent zniżki na OC i AC za pakiet OC i AC dla swojego Audi A3 o przebiegu 150 000 km, zapłaci w Allianz  1354,00 zł.

Poznaniak z pięćdziesięcioprocentową zniżką na OC i AC za ubezpieczenie OC i AC dla Forda Mondeo kombi z przebiegiem 200 000 km zapłaci 1549,00 zł.

Zobacz OWU AC Allianz Direct

A Ty, ile zapłacisz za OC w Allianz? Sprawdź teraz!

Kalkulator OC Allianz Direct - jak korzystać?

Wysokość składki OC AC Allianz Direct można poznać w wyjątkowo szybki sposób. Po zmianach, jakie nastąpiły na początku 2014 roku, kalkulator OC Allianz Direct jest bez wątpienia jednym z najszybszych kalkulatorów OC, z jakimi mieliśmy do czynienia.

Obliczenie swojej składki OC Allianz Direct zajmuje około pół minuty, ilość danych, które trzeba podać zredukowano do minimum. W formularzu kalkulacji wszystko jest jasno i przejrzyście wyjaśnione. Po wpisaniu kilku danych i wybraniu opcji otrzymujemy wyliczenie ceny ubezpieczenia OC, a także szacunkowy koszt pakietu OC AC Allianz Direct. Jeśli chcemy poznać konkretną ofetę OC AC Allianz Direct, musimy przejść następny krok w kalkulacji. Jest on jednak równie szybki jak obliczenie składki OC Allianz Direct. Po czym otrzymujemy już konkretną ofertę cenową ubezpieczenia samochodu, wraz z możliwością wybrania dodatkowych pakietów.

Oczywiście, po obliczeniu składki OC czy OC AC Allianz Direct można od razu przejść do wygodnego zakupu ubezpieczenia samochodu przez internet.

Dane do ubezpieczenia samochodu Allianz Direct

By obliczyć cenę ubezpieczenia OC Allianz Direct należy w kalkulatorze podać podstawowe dane dotyczące ubezpieczanego samochodu, takie jak marka, model i wersja, a także rocznik. Ubezpieczyciel chce także znać datę rejestracji samochodu. Do obliczenia ceny OC Allianz potrzebna jest także forma własności samochodu, a także bardzo niewiele danych dotyczących kierowcy data urodzenia, oraz kod pocztowy miejscowości zamieszkania. W porównaniu z kalkulatorami, które wymagają podania stanu cywilnego czy roku urodzenia najstarszego dziecka jest to naprawdę niewiele. Oczywiście, podajemy także zniżki na OC, jakie mamy (albo zwyżki) oraz liczbę szkód w ostatnim roku.

By poznać cenę AC Allianz Direct, trzeba już o wiele mniej dodatkkowych danych. Ubezpieczyciela interesuje w pierwszej kolejności zniżka AC, a także liczba szkód w ostatnim roku. Ponadto, by poznać wysokość składki OC AC Allianz, trzeba wpisać przebieg samochodu, a także czy jesteśmy pierwszym właścicielem i czy sprowadziliśmy pojazd zza granicy. Potem uzupełniwmy listę zabezpieczeń przeciwkradzieżowych w naszym aucie oraz jego wyposażenia, w formie wygodnych okienek do "zaptaszania".

Ubezpieczenie OC Allianz Direct

Obliczając za pomocą kalkulatora OC Allianz cenę OC w tejże firmie mamy możliwość sprawdzenia, jak na jej wysokość wpłynie wybranie opcji dodatkowych. Są to ubezpieczenie NNW w dówch wariantach, rózniących się między sobą wysokością sumy ubezpiecznia, a także ubezpieczenia ochrony prawnej. Kalkulator OC Allianz Direct wyświetla cenę każdje z dobranych opcji, a także sumę za cały pakiet.

Narzędzie pozwala też przeliczać koszt ubezpieczenia w zależności od wybranej formy płatności - na raty czy jednorazowo.

Ubezpieczenie AC Allianz Direct

W przypadku pakietu OC AC Allianz Direct kalkulator ubezpieczeń pozwala na przeliczenie ceny ubezpieczenie ze względu na wybrany rodzaj autocasco, ubezpieczenia dodatkowe oraz wybrany rodzaj płatności - jednorazowo lub na raty.

Wybierając AC, można zdecydować się na zniesienie 10% udziału własnego, zniesienie redukcji sumy ubezpieczenia czy udział własny w szkodzie częściowej. Przy każdym wyborze widzimy zmieniającą się cenę pakietu AC.

Ponadto, możemy łatwo sprawdzić, ile kosztuje do wybranego przez nas pakietu AC ubezpieczenie NNW w dówch wersjach sum ubezpieczenia, a także ubezpieczenie ochrony prawnej.

Wszystkie te dane dostajemy jako koszt wybranej opcji, plus na dole wyśtwietla się suma za cały pakiet, jaki wybraliśmy.

Oczywiście, na koniec możemy wybrać rodzaj płatności: jednorazowo, w 2 albo 3 ratach. Przy każdej z tych opcji kalkulator OC Allianz podaje nam oszczędność, jaka wiąże się z jej wyborem.

 

 

Kalkulator OC AXA Direct Masz Dobre auto? Ubezpieczenie też ma znaczenie

Placówki Allianz Direct