Commercial Union

Oblicz składkę »

Commercial Union Direct proponuje unikalny na rynku, bardzo prosty, a zarazem dokładny sposób wyliczenia ceny OC.

Commercial Union, znane też jako CU Direct proponuje osobom zainteresowanym stawkami ubezpieczenia OC w Commercial Union Direct aż dwa sposoby wyliczenia ceny polisy. Jeden z nich zasłużył na naszą uwagę, bo jest bardzo szybki, prosty i skuteczny. Nie jest to typowy kalkulator oc, z jakim można się spotkać, ale naszym zdaniem przemawia to na korzyść tego właśnie kalkulatora oc. Wystarczy w nim wpisać tylko markę i model samochodu, a szczegółowej kalkulacji dokona za nas agent, który oddzwoni w wybranej przez nas chwili.

Sprawdź swoją składkę w Aviva

Przewaga kalkutora OC CU Direct

Podczas, gdy wiele firm zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń OC czy AC w systemie direct proponuje całkowicie samodzielne wypełnianie nieraz długich formularzy, Commercial Union daje możliwość obliczenia składki ubezpieczenia przez podanie tylko podstawowych danych. Składkę oblicza za nas agent i kontaktuje się z nami w dowolnie wybranym momencie. Co taki sposób wyliczenia składki oc daje potencjalnemu klientowi? Zaoszczędzony na wypełnianiu formularzy czas, odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania na temat ubezpieczenia oc oraz możliwość uzyskania zniżek – wiadomo, że agent może udzielić specjalnego rabatu, czego nie da się powiedzieć o szablonowych formularzach.

Standardowy kalkulator OC Commercial Union

Jeśli jednak chcemy skorzystać ze standardowego sposobu wyliczenia składki OC, AC musimy przygotować prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz aktualną polisę ubezpieczeniową, a także zarezerwować jakieś 15 minut na obliczenie składki OC w Commercial Union. Aby skorzystać z tego kalkulatora OC, AC w Commercial Union będziemy musieli podać dane samochodu, dla którego chcemy obliczyć cenę ubezpieczenia OC czy AC, takie jak model, marka, typ rok produkcji. Następnie trzeba w kalkulatorze odpowiedzieć na pytania dotyczące sposobu użytkowania samochodu, takie jak miejsce jego parkowania w nocy, od jak dawana jesteśmy jego posiadaczami oraz jakie zabezpieczenia posiada auto. 

Następnie można przystąpić do podawania danych o osobach kierujących samochodem. W tej części w kalkulatorze oc należy podać swoją datę urodzenia, płeć, stan cywilny, liczbę dzieci, a także informacje o innych użytkownikach pojazdu. Po kliknięciu, kalkulator oblicza cenę polisy oc w Commercial Union. Można do niej dobierać opcjonalne ubezpieczenia, takie jak AC, czy ubezpieczenie szyb i na nowo przeliczać składki ubezpieczenia za pomocą kalkulatora.

Zdecydowanie szybciej można obliczyć składkę OC w CU korzystając z pierwszego sposobu. Ten kalkulator OC jest także, naszym zdaniem, dokładniejszy niż szablonowy formularz, a co za tym idzie może sprawić, że nasze ubezpieczenie OC będzie tańsze.