31.05.2011 GPS za pakiet ubezpieczeń LINK4

Jak można przeczytać w Gazecie Ubezpieczeniowej Link4 wystartował z nową promocją, w której ubezpieczyciel zachęca do wykupienia ubezpieczenia OC i AC. Każdy, kto zakupi pakiet ubezpieczeniowy o wartości minimum 1000 złotych, otrzyma w prezencie samochodową nawigację GPS.


Konkurs wspiera kampania marketingowa o charakterze sprzedażowym. W kreacji najnowszego spotu, przygotowanej przez agencję Gruppa66 Ogilvy dla Link4, kierowca staje przed wyborem ubezpieczyciela - jest to zobrazowane symbolicznie przy użyciu rozdroża i znaku drogowego kierującego do Link4 lub „innych ubezpieczycieli”. Spot jest wizualnie i komunikacyjnie spójny z poprzednią kampanią – zachęca do poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań.

Mechanizm zabawy jest znany z wcześniejszej konkursowej promocji ubezpieczyciela. Każdy nowy klient, który zdecyduje się w Link4 na zakup ubezpieczenia OC+AC o wartości przynajmniej 1000 złotych i prawidłowo odpowie na pytanie konsultanta wygrywa GPS z popularnej linii Lark FreeBird. Promocja potrwa do 30 czerwca., lub do wyczerpania zapasów.

Za realizację 15 –sekundowych spotów, podobnie jak wcześniejszych, odpowiada Gruppa66 Ogilvy. Zakupem mediów oraz planowaniem zajął się dom mediowy Starcom. Reklamy ukażą się w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Wsparciem akcji jest też kampania internetowa na głównych portalach, m.in. onet.pl, wp.pl, o2.