Generali - ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania

Oblicz składkę »

Ubezpieczenie domu i mieszkania Generali

Generali ma interesującą, bo bardzo bogatą ofertę ubezpieczenia domów i mieszkań. Dzięki jej różnorodności można dopasować ją idealnie do swoich potrzeb i płacić tylko za taką ochronę, na której nam zależy.


Począwszy od ubezpieczenia dla osób wynajmujących mieszkanie, gdzie ubezpieczone są tylko elementy wyposażenia będące własnością wynajmującego po ubezpieczenia, którymi obejmujesz tylko wybrane cenne przedmioty – na przykład sprzęt czy biżuterię.
Ubezpieczenie domu i mieszkania Generali można wybierać spośród następujących wariantów:

Ubezpieczenie Lew Lokator Generali

Ubezpieczenie Lew Lokator przeznaczone jest dla osób wynajmujących lub najmujących mieszkanie oraz właścicieli mieszkań spółdzielczych. Zakres ubezpieczenia obejmuje ruchomości domowe, a także odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym.


Dzięki temu ubezpieczeniu najemca lub wynajmujący może ubezpieczyć tylko własne mienie, bez konieczności ubezpieczania wszystkiego, co znajduje się w mieszkaniu. Ubezpieczenie chroni wyposażenie mieszkania od pożaru, zalania, kradzieży oraz innych zdarzeń losowych. Generali pokrywa także koszty naprawy zabezpieczeń mieszkania uszkodzonych w wyniku włamania. W ramach tego ubezpieczenia mieszkania Generali odpowiada do 100% sumy ubezpieczenia za elektronikę.


Do zalet ubezpieczenia Lew Lokator Generali należy zaliczyć to, że w przypadku przeprowadzki polisa przechodzi wraz z Twoim mieniem do nowego miejsca zamieszkania - musisz tylko podać swój nowy adres.

Ubezpieczenie Domownik Generali

Ubezpieczenie Domownik Generali przeznaczone jest dla właścicieli domów lub mieszkań, którym zależy na kompleksowej ochronie. Ubezpieczenie obejmuje ochroną ubezpieczeniową zarówno mury, co jest ważne na przykład w przypadku wybuchu gazu lub wjechania pojazdu w budynek, jak i szereg innych rzeczy. Należą do nich ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, przedmioty wartościowe, przedmioty do prowadzenia działalności zarobkowej, a nawet dom letniskowy. Ubezpieczenie Domownik to także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, NNW i assistance. Jako nowość, w ramach ubezpieczenia Domownik zawiera się także usługa informacji prawnej .


Ubezpieczenie Domownik zapewnia środki finansowe na naprawę szkód powstałych w wyniku pożaru, kradzieży, zalania oraz innych zdarzeń losowych.


Do głównych zalet ubezpieczenia domu lub mieszkania Domownik Generali należy:


 •  szeroki, kompleksowy zakres ubezpieczenia;
 • bezpłatne assistance;
 • brak limitów na sprzęt elektroniczny;
 • zniżki do 50% za zabezpieczenie od kradzieży;
 • nowość - usługa informacji prawnej.

Ubezpieczenie domu/ubezpieczenie mieszkania przez internet (Cyberubezpieczenie) Generali

Ubezpieczenie mieszkań i domów przez Internet (Cyberubezpieczenie) Generali przeznaczone jest dla właścicieli mieszkań, domów jednorodzinnych oraz osób budujących dom.


Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, dom w budowie, a także OC w życiu prywatnym oraz NNW.


Ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu przez internet to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dokonać zakupu w prosty i szybki sposób.


Główne zalety ubezpieczenia domu lub mieszkania przez internet:

 • zakupu można dokonać 24h na dobę;
 • ochrona będzie obowiązywać już od dnia następnego po opłaceniu składki;
 • samodzielnie wybiera się zakres ubezpieczenia;
 • minimum formalności - brak konieczności oględzin mienia i spotkania z Agentem.

Ubezpieczenie Dom w budowie (Lew Budowniczy) Generali

Ubezpieczenie Dom w budowie przeznaczone jest dla osób budujących nowy budynek od podstaw. Obejmuje swoim zakresem budynek i budowle w budowie, sprzęt budowlany oraz elementy stałe.


Ubezpieczenie domu w budowie chroni mury i stałe elementy między innymi od ryzyka pożaru, kradzieży z włamaniem i dewastacji, a także sprzęt budowlany od ognia i innych zdarzeń losowych.


Główne zalety ubezpieczenia domu w budowie:

 • możliwość ubezpieczenia stałych elementów od kradzieży z włamaniem i dewastacji;
 • możliwość automatycznego wznawiania polisy na kolejne lata (szczególnie ważne przy polisach z cesją na bank);
 • zakres ubezpieczenia indywidualnie dopasowany do potrzeb.

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania - Pakiet Diamentowy Generali

Ubezpieczenie nieruchomości – Pakiet Diamentowy zostało przygotowane specjalnie z myślą o właścicielach domów i mieszkań o wysokiej wartości, poszukujących kompleksowej ochrony od wszystkich ryzyk. To dużo więcej niż samo ubezpieczenie domu lub ubezpieczenie mieszkania, to również OC w życiu prywatnym, ochrona prawna, rozbudowana opcja assistance oraz wiele innych klauzul dodatkowych.


Swoim zakresem ubezpieczenie to obejmuje mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, przedmioty wartościowe, przedmioty do prowadzenia działalności zarobkowej, jak również OC (w tym OC najemcy). Zapewnia także ochronę prawną w życiu prywatnym, ochronę prawną w ruchu drogowym, NNW, assistance, a także ubezpieczenie domu letniskowego, ubezpieczenie rzeczy osobistych poza miejscem ubezpieczenia oraz ubezpieczenie mienia od wandalizmu.


Główne zalety ubezpieczenia majątkowego Pakiet Diamentowy:

 • najszerszy na rynku zakres ochrony mienia i home assistance;
 • OC z rozszerzeniem na cały świat z wyłączeniem USA, Kanady i Meksyku;
 • odszkodowanie wypłacane zawsze według wartości odtworzeniowej;
 • sprzęt elektroniczny ubezpieczony bez limitów.