Aviva Commercial Union

Oblicz składkę »

1 czerwca 2009 roku polskie spółki grupy Commercial Union zmieniają nazwę na Aviva. Od tej pory znana firma ubezpieczeniowa będzie nosić nazwę Aviva Commercial Union.

 

Aviva Commercial Union

Od 1 czerwca 2009 roku  firma Commercial Union także w komunikacji marketingowej, jak pisze na swojej stronie www, będzie posługiwać się nazwą Aviva Commercial Union. Wszystko to po to, by wzmocnić pozycję firmy przez podkreślenie związków z potężną macierzystą grupą ubezpieczeniowo - finansową. W nazwie Aviva Commercial Union zostaje natomiast "Commercial Union" by uwzględnić dorobek firmy na polskim rynku i podkreślić stabilność i ciągłość działania. O tym, że firma planuje zmianę nazwy na Aviva Commercial Union mówiło się już publicznie przed rokiem. Zmiana nazwy na Aviva Commercial Union wiąże się także z posługiwaniem się nowym logo.

Grupa ubezpieczeniowo - finansowa Aviva

Grupa ubezpieczeniowo - finansowa Aviva jest piątą co do wielkości tego typu instytucją na świecie. W Wielkiej Brytani od lat jest liderem z ponad trzystuletnią tradycją. Obecnie grupa Aviva działa w 27 krajach.

Nowe nazwy spółek grupy Commercial Union Polska: 

Commercial Union Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA - Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Commercial Union Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA - Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA

Commercial Union Powszechne Towarzystwo Emerytalne BPH CU WBK SA - Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK SA

Commercial Union Polska – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA - Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Commercial Union Polska Sp. z o. o. (spółka dystrybucyjna) - Aviva Sp. z o. o.

BZ WBK-CU Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA - BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

BZ WBK-CU Towarzystwo Ubezpieczeń SA - BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń SA