9.12.2013 Święta i Nowy Rok należą #dorenifera PZU. Startuje kampania

W piątek 6 grudnia startuje kampania reklamowa PZU wraz z akcją spełniania świątecznych marzeń. Renifer PZU będzie składał życzenia i przypomniał, że cokolwiek się wydarzy, klienci zawsze mogą polegać na PZU.

Kampania reklamowa połączona jest także ze świąteczną akcją rozdawania pluszowych reniferów dla kupujących ubezpieczenie AC w grudniu. Część reklam będzie przypominała o tym, że w tym roku PZU i jego pracownicy wspierają projekt SZLACHETNA PACZKA, dzięki któremu najbardziej potrzebujące rodziny w całej Polsce otrzymają pomoc.


Internautów czeka też nie lada gratka. Wraz z kampanią świąteczną PZU uruchomi akcję spełniania życzeń. – Zapraszamy wszystkich, aby wpisywali gdziekolwiek w internecie (na stronach publicznie dostępnych) swoje świąteczne marzenia z dopiskiem #dorenifera. Nasz renifer znajdzie to zgłoszenie i na nie odpowie. Najciekawsze, najbardziej oryginalne i pomysłowe zostaną przez nas docenione i nagrodzone. Zabawa trwa do 26 grudnia – mówi Magda Szczukiewicz z Biura Marketingu PZU.

 

Życzenia można będzie również wpisywać na stronie dorenifera.pl, gdzie oprócz listy zwycięzców będą wyświetlane życzenia internautów. Codziennie jeden szczęśliwiec, który ujmie Renifera PZU swoim kreatywnym marzeniem świątecznym, otrzyma nagrodę – spełnienie życzenia.

Kampania reklamowa realizowana będzie w TV (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, kanały tematyczne), prasie (Newsweek, Wprost, Polityka, W Sieci, Do Rzeczy, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Ubezpieczeniowa, Dealer), kinie (Cinema City), internecie (onet.pl, interia.pl, wykop.pl, allegro.pl, youtube.pl, facebook.pl).