4.11.2013 TUiR Warta - Najlepszy Partner w Biznesie

TUiR Warta zostało po raz kolejny uhonorowane przez Home & Market tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie”. Kapituła konkursu nagrodziła Wartę w kategorii „ubezpieczenia” za wysoką jakość oferty dla klientów korporacyjnych i dynamiczny rozwój współpracy z firmami leasingowymi oraz CFM.

Nagroda „Najlepszy Partner w Biznesie” to cenny dowód zaufania naszych partnerów biznesowych, dla których wciąż doskonalimy obsługę i ofertę ubezpieczeniową. Chcemy być postrzegani jako firma profesjonalna i przewidywalna, która buduje wieloletnie relacje z klientami poprzez wysoką jakość oferty. Cieszymy się, że efekty naszej codziennej pracy zostały dostrzeżone i docenione przez naszych klientów, szczególnie firmy leasingowe i CFM, z którymi od kilku lat systematycznie rozwijamy współpracę i dla których chcemy być kluczowym partnerem biznesowym – powiedział, odbierając nagrodę, Dariusz Wyrzykowski, dyrektor Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych w Warcie.

Do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” redakcja „Home & Market” nominuje firmy na podstawie oceny usług kierowanych do klientów instytucjonalnych oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. Pod uwagę brane są osiągnięcia firm z ostatnich 12 miesięcy. Nagradzane są firmy, które mają bogatą ofertę, innowacyjne rozwiązania, odznaczają się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Słowem – są uznawane przez środowisko biznesowe za godne zaufania i warte polecenia.