2.07.2013 Zniżki OC AC HDI Asekuracja

Na stronie ubezpieczyciela, choć brak podstawowego narzędzia , jakim jest kalkulator OC HDI Asekuracja, można znaleźć informacje, za co i po ilu latach zniżki OC przyznaje HDI Asekuracja.

W HDI można otrzymać, podobnie jak w innych towarzystwach ubezpieczeniowych, nawet 60% zniżki OC za bezszkodową jazdę. Ale t onic szczególnego, każdy ubezpieczyciel, który pragnie liczyć się na rynku premiuje dobrych kierowców i udziela zniżki OC za bezszkodową jazdę.

Zniżki OC AC HDI Asekuracja 

Dodatkowe zniżki OC AC HDI Asekuracja można otrzymać za zawarcie w HDI ubezpieczenia Auto-Casco oraz ubezpieczeń majątkowych, a także dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, takich jak AC HDI czy HDI opony. Poza tym otrzymamy HDI zniżki OC za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia HDI OC, za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia OC u innego ubezpieczyciela, za liczbę miejsc w pojeździe (ale tutaj niestety nie sprecyzowano za ile miejsc w pojeździe i jakie zniżk iOC AC), oraz, jak chyba we wszystkich TU - zniżki OC za jednorazową opłatę składki.

Warto wiedzieć, że w HDI można nabyć dodatkowe ubezpieczenie zniżki. Za opłatą dodatkowej składki, gwarantujemy HDI gwarantuje ochronę zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.

Natomiast na stronie brak informacji na popularne tematy, takie jak: zniżki OC dla policjantów, czy zniżki OC dla mundurowych.

Podsumowując

Zniżki OC AC HDI Asekuracja nie wydają się nam jakoś szczególnie atrakcyjne. Niczym szczególnym się nie wyróżniają.