19.11.2012 Nowa kampania konta i ubezpieczeń komunikacyjnych w mBanku

mBank rozpoczyna kolejną kampanię reklamową eKONTA. Tym razem rachunek prezentowany jest w kontekście ubezpieczeń komunikacyjnych, oferowanych ze zniżką. Dodatkowo, klienci banku mogą też skorzystać z promocyjnego oprocentowania na mSaverze oraz innych bankowych okazji.

Wraz z rozpoczynającą się kampanią promocyjną, startuje również promocja w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Poza „Gwarancją Najniższej Ceny na OC i AC”, dzięki któremu oferowana polisa będzie najtańszą na rynku, bank we współpracy z BRE Ubezpieczenia TUiR SA oferuje dodatkowe rabaty w wysokości 20 proc. na AC i 10 proc. na OC mDirect. Aby z nich skorzystać, wystarczy wykupić polisę i do końca br. założyć darmowy rachunek eKONTO. Ze zniżki będzie można skorzystać do 31 marca 2013 r.

Dla klientów, którzy otworzą eKONTO i nie zdecydują się skorzystać ze zniżki na polisę, bank przygotował dwie alternatywne propozycje:

- zwrot 10 proc. wartości transakcji dokonanych kartą przez Internet,

lub

- zwrot do 240 zł za doładowania telefonu komórkowego.

Klient otwierający eKONTO może wybrać jedną z trzech przedstawionych mu ofert.

Dodatkowo, osoby otwierające rachunek w mBanku, wciąż mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania rachunku mSaver, wynoszącego 9 proc.

- Tym razem zdecydowaliśmy się promować nasze konto przez pokazanie dwóch wyróżników, których klienci nie znajdą w innych bankach czyli programu mSaver i Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Polisy komunikacyjne cieszą się od lat ogromną popularnością, a program oszczędnościowy mSaver odniósł już duży sukces akwizycyjny, zachęcając ponad 100 tys. osób do regularnego oszczędzania. Na popularności obu tych produktów opieramy jesienną komunikację – tłumaczy Piotr Jakubowski, odpowiedzialny za kształt kampanii.

Działania reklamowe będą prowadzone do 9 grudnia br. i skoncentrują się na telewizji oraz internecie. Kampanię opracowała agencja AMBASADA Brand Communications, a media zaplanował dom mediowy MPG.