17.04.2014 Samochody Getin Leasing ubezpieczone w UNIQA

UNIQA rozpoczęła współpracę z Getin Leasing SA, jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm leasingowych w Polsce.

W skład ubezpieczanej floty, liczącej 4 tys. pojazdów, wchodzą samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy, naczepy i autobusy. Zakres ubezpieczenia dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Getin Leasing.

- Nasze doświadczenie przy obsłudze flot pojazdów będących własnością największych firm leasingowych, m.in. Raiffeisen-Leasing S.A. oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. pokazuje, że jesteśmy profesjonalnym partnerem, który dostarcza ubezpieczenia i serwis najwyższej jakości – mówi Damian Jedliński, szef Działu Sprzedaży – Leasingi UNIQA.

- Mamy nadzieję, że rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty o możliwość zawierania umów ubezpieczenia w programie Getin Leasing – UNIQA przyniesie wymierne korzyści naszym leasingobiorcom – mówi Radosław Jędrzejczyk Dyrektor Biura Obsługi Ubezpieczeń Getin Leasing.

Umowa jest bezterminowa, oferta UNIQA w sieci handlowej Getin Leasing pojawiła się w marcu. Tym samym UNIQA stała się jedną z trzech firm, w których Getin Leasing ubezpiecza 55-tysięczną flotę.