13. 09.2011 Ubezpieczenie mieszkania w mBanku nawet 20 proc. taniej

mBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia przygotował promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Dzięki niej można zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Aby skorzystać ze specjalnej oferty wystarczy złożyć wniosek on-line.

Promocja ubezpieczenia Mieszkanie 24 h polega na obniżeniu miesięcznej opłaty z tytułu ubezpieczenia:


  • w wariancie Minimum – z 19,90 do15,90 zł,
  • w wariancie Medium – z 24,90 do 19,90 zł, 
  • w wariancie Maksimum – z 34,90 do 29,90 zł. 


Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o przystąpienie do ubezpieczenia do 31 grudnia br., a obniżona wysokość opłaty obowiązywać będzie przez 12 kolejnych miesięcy.

Z naszych doświadczeń wynika, że jesienią wzrasta zainteresowanie produktami ubezpieczeniowymi. Aby dodatkowo zachęcić Klientów do ubezpieczenia własnego „m” przed najczęstszymi zdarzeniami takimi jak zalanie lub pożar, zdecydowaliśmy się zaproponować nowe, promocyjne warunki cenowe – komentuje Piotr Puchalski, ekspert ds. ubezpieczeń w mBanku.

Nasi Klienci mogą samodzielnie ubezpieczyć swoje lub wynajmowane mieszkania zaledwie w ciągu kilku minut bez konieczności wychodzenia z domu oraz spotykania się z agentem ubezpieczeniowym – wyjaśnia Beata Piotrowska – Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Direct w BRE Ubezpieczenia.

Dodatkowo produkt jest dostępny w trzech wariantach, co umożliwia Klientowi dopasowanie sum ubezpieczeń do własnych potrzeb – dodaje.

W ramach ubezpieczenia Mieszkanie 24h,ochroną ubezpieczeniową objęte są elementy stałe mieszkania oraz jego wyposażenie. Dodatkowo, ubezpieczony uzyskuje ochronę OC, która przyda się, gdy np. wyrządzi on szkodę w mieszkaniu sąsiada.

Produkt przygotowany wspólnie z ekspertami z BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. dostępny jest dla wszystkich posiadaczy bezpłatnego eKONTA w mBanku, którzy mogą przystąpić do ubezpieczenia wypełniając prosty wniosek on-line w serwisie transakcyjnym.