10.05.2013 Warta najlepsza w rankingu Home & Market

TUiR Warta, w uznaniu za dynamiczny rozwój i szeroką ofertę w obszarze bancassurance, otrzymała „Srebrny Parasol”- główną nagrodę w plebiscycie miesięcznika Home & Market.

„Srebrny Parasol"jest wyróżnieniem przyznawanym co roku przez redakcję Home & Market towarzystwom ubezpieczeniowym. W tegorocznym rankingu poddano analizie firmy ubezpieczeniowe pod kątem osiąganych wyników finansowych oraz szczególnej aktywności na rynku. W tym roku główną nagrodę otrzymała Warta.

Jury konkursu, przyznając główną nagrodę majątkowej Warcie doceniło "dynamiczny rozwój bancassurance i szeroką dostępność oferty w wielu instytucjach finansowych i programach affinity oraz stworzenie produktów przyjaznych w obsłudze i łatwych do wdrożenia przez partnerów biznesowych".

Bardzo się cieszę, że zwrócono uwagę na dużą aktywność Warty w obszarze bancassurance, bo rzeczywiście w ostatnim czasie zwiększyliśmy intensywność naszych działań – mówi Monika Woźniak-Wołek, dyrektor Departamentu Bancassurance w Warcie.W ciągu ostatnich dwóch lat zbudowaliśmy silny zespół bancassurance, opracowaliśmy zupełnie nowe, bardzo ciekawe rozwiązania, zarówno w obszarze produktów jak i wsparcia sprzedaży po stronie szkoleń i IT. Cieszy nas, że efekty naszej pracy doceniają nie tylko klienci i partnerzy biznesowi, których wciąż nam przybywa, ale również eksperci rynkowi – dodaje.